Nagranie Marcina Dubiela
Źródło: Youtube
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 31 Października 2019

Nie ma na to naszej zgody. Młody, polski celebryta w obrzydliwy sposób śmieje się z ubogich dzieci

Marcin Dubiel umieścił na swoim instastory film, którego wydźwięk nie jest tylko rasistowski, ale po prostu przykry i niesmaczny. Widać na nim, jak jego kolega trzyma na rękach czarnoskóre dziecko. W wulgarny sposób komentuje jego wygląd, co wyjątkowo bawi youtubera.

Marcin Dubiel znany jest przede wszystkim młodszej widowni. Nim zasłynął dzięki swojej twórczości na platformie Youtube, szerokie grono internautów mogło kojarzyć go z portalem ask.fm.

Ostatnimi czasy dołączył do grona twórców, którzy angażują się w akcje charytatywne w Kenii. To właśnie w Afryce nagrał instastory, które budzi ogromny niesmak.

Marcin Dubiel śmieje się z ubogiego dziecka

Na kilkunastosekundowym nagraniu widzimy, jak kolega Dubiela trzyma na rękach czarnoskóre dziecko. Komentuje jego wygląd w wulgarny sposób, nazywając je "skośnym murzynem". Uwaga ta, jak słyszymy w tle, wyjątkowo rozbawiła Dubiela.

Youtuber odniósł się już do sytuacji. Opublikował przeprosiny.

- Kochani, chciałbym przyznać się do błędu, przeprosić. Nagrałem relację, która była po prostu ZŁA. Nie miałem złych zamiarów i nie chciałem żadnego dziecka, któremu tutaj pomagam przedstawić w zły sposób - napisał na Instagramie Dubiel.