Mama. materiały policyjneŹródło: materiały policyjne
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Lipca 2020

Mama usnęła, kiedy jej dzieci weszły do nagrzanego samochodu. Niewyobrażalna tragedia, jedno nie żyje, drugie walczy o życie

Mama spała, kiedy małe pociechy utknęły w nagrzanym pojeździe. Jedno z nich nie żyje, a drugie znajduje się w szpitalu. Dramatyczną sprawą zajmują się funkcjonariusze ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nieprzytomne, małe dziewczynki znalazł policjant.

Przykre wydarzenia rozegrały się w amerykańskiej miejscowości Booneville. Podczas gdy 21-letnia Kaylee spała jej dwie córki wymknęły się z domu, aby pobawić się w samochodzie mamy. Niestety zatrzasnęły się w pojeździe. 3-letniej Laykn nie dało się uratować. Funkcjonariusze znaleźli ją martwą. 15-miesięczna Olivia była nieprzytomna, gdy zabierano ją do szpitala. Pod okiem specjalistów pociecha walczy o swoje życie. Organy ścigania prowadzą śledztwo w tragicznej sprawie.

We wsi dowiedzieli się, że Mariusz jest gejem. Jego życie jest zagrożone, robią zebrania pod domem, próbowali otruć psa. Potrzebna pomocWe wsi dowiedzieli się, że Mariusz jest gejem. Jego życie jest zagrożone, robią zebrania pod domem, próbowali otruć psa. Potrzebna pomocCzytaj dalej

Mama spała, gdy jej dzieci umierały w przegrzanym aucie

Po przebudzeniu, mama zorientowała się, że jej dziewczynki nie przebywają na terenie mieszkania. Zaniepokojona kobieta przed długi czas poszukiwała swoich dzieci, które w tym czasie umierały w nagrzanym samochodzie. W nieudolne próby odnalezienia pociech zaangażował się też sąsiad młodej mamy. Upływający czas doprowadził do zawiadomienia policji, która po przyjeździe na miejsce rozpoczęła działania. Nagle jeden z amerykańskich funkcjonariuszy odkrył córki lezące na podłodze pojazdu osobowego. 

Wysoko postawiony duchowny urządzić miał dom schadzek dla dzieci, które rozdzielano księżom. Na jaw wyszedł przerażający procederWysoko postawiony duchowny urządzić miał dom schadzek dla dzieci, które rozdzielano księżom. Na jaw wyszedł przerażający procederCzytaj dalej

Podczas interwencji 3-letnia Kaylee i 15-miesięcza Olivia były nieprzytomne. Nie udało się uratować życia starszej z nich. Polsat News informuje, że Olivia znajduje się w ciężkim, ale stabilnym stanie. Medium przekazało, że dopiero sekcja zwłok pozwoli ustalić przyczynę, dla której doszło do śmierci małej dziewczynki. Funkcjonariusze amerykańskiej policji wskazują jednak, że najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu jest upał, który nagrzał samochód to niezwykle wysokich temperatur. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pierwszy raz od 10 lat, rekordowa podwyżka dla wszystkich. Emeryci będą zadowoleni?
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Kierowco, pakiet deregulacyjny został przyjęty. Szykują się poważne zmiany, oto 7 najważniejszych
 

Mama po powrocie do domu miała zamknąć drzwi na klucz. Z relacji przesłuchanego sąsiada wynika, że kobieta była zmartwiona zaginięciem swoich małych córeczek. Polsat News wskazuje, że temperatury w Booneville sięgają nawet do 38 stopni Celsjusza. Tamtejsi policjanci oraz eksperci tłumaczą, że w takich warunkach nawet minuty wystarczą, aby doprowadzić do trudności w oddychaniu w przypadku zatrzaśnięcia w pojeździe osobowym. 

Na przedstawionym zdjęciu wyróżniającym widzimy poglądową fotografię wrocławskiej policji, która również apeluje o zachowanie ostrożności w czasie upałów. - Pamiętajmy też o tym, że jeśli funkcjonariusze stwierdzą, że istnieje zagrożenie zdrowia lub życia ludzkiego lub też dłuższe pozostawanie zwierzęcia w aucie, zagraża jego życiu, mają prawo użyć wszelkich środków umożliwiających wydostanie ludzi lub zwierząt z samochodu – włącznie z wybiciem szyb - czytamy w apelu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ujawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy
  2. Tragedia w Pruszkowie. Podczas imprezy wyrzucili butelkę z okna na 3. piętrze. Trafili w starszą kobietę, jest w szpitalu
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Tragedia na północy Polski. Urodziny nad jeziorem zamieniły się w koszmar

Źródło: [Polsat News]