Mama chorego opublikowała nagranie cierpiącego syna
Źródło: Facebook.com/Yarraka Bayles
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 21 Lutego 2020

Nagranie chwyta za serce. Efekty znęcania się nad 9-letnim chłopcem

Mama 9-letniego Quadena, wobec swojej bezradności, opublikowała nagranie, na którym widać cierpienie, jakiego doświadcza jej chorujący na karłowatość syn z powodu znęcania ze strony rówieśników. "Daj mi nóż, żebym mógł dźgnąć się nim w serce", słyszymy z ust chłopca.

"Takie są skutki prześladowania", mówi mama 9-letniego Quadena na opublikowanym nagraniu, które obiegło już cały świat. Zdesperowana kobieta postanowiła uwiecznić cierpienie jej syna, który każdego dnia spotyka się z przemocą ze strony rówieśników z powodu swojej choroby.

Quaden choruje na karłowatość. W chwytającym za serce nagraniu, łkając, mówi, że chce popełnić samobójstwo. "Daj mi nóż", mówi w stronę bezradnej matki, która parę chwil wcześniej odebrała go ze szkoły. Matka chłopca nie pozostawia wątpliwości: "Tak rodzą się przyszli samobójcy". Dodaje, że każdego dnia musi pilnować swojego syna, ponieważ ten niejednokrotnie wspominał już o śmierci.

Zapadł wyrok ws. śmierci Pawła Adamowicza. Zaskakująca decyzja sąduZapadł wyrok ws. śmierci Pawła Adamowicza. Zaskakująca decyzja sąduCzytaj dalej

Mama chorego chłopca rozpoczęła ogólnoświatowy ruch

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie

Wzruszające nagranie matki Quadena obiegło internet. Do tej pory na samym Facebooku zobaczyło je już niemal 20 mln ludzi. Yarraka Bayles rozpoczęła tym samym niemal ogólnoświatowy ruch walczący z przemocą. W akcję angażują się również celebryci, m.in. gwiazda świata rugby, były zadownik NRL Johnathan Thurston. Nagranie, w którym wyraża swoje wsparcie dla Quadena, opublikował również australijski gwiazdor filmowy, zdobywca Złotego Globa Hugh Jackman.

Johnathan Thurston -- Instagram

Hugh Jackman -- Twitter

Mama 9-latka dziękuję za wsparcie milionów ludzi. Zaznacza, że Quaden docenia przesyłane przez nich wyrazy miłości. Dodaje, że zaplanowano już spotkania z "przedstawicielami władzy" mające na celu podjęcie środków przeciw w walce z prześladowaniami, których doświadczają dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę

2. Słynna polska fabryka zamyka się po ponad 150 latach działalności. Jej wyroby wielu z nas ma w swoich domach

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News