Mama Madzi, Katarzyna Waśniewska, podczas procesu. KASIA ZAREMBA/East News
Źródło: KASIA ZAREMBA/East News
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 20 Października 2020

Mama małej Madzi trafiła do więzienia, jej sprawę śledziła cała Polska. Co naprawdę dzieje się z ojcem dziecka?

Sprawą zamordowanej Madzi żyła parę lat temu cała Polska. Jej matka przez długi czas nie przyznawała się do zabójstwa dziewczynki, śledczy kluczyli w opowiadanych przez nią kłamstwach i przez długi czas nie mogli dojść do prawdy. Mąż Katarzyny Waśniewskiej, Bartek, nie wiedział o dokonanej przez nią zbrodni. Co teraz się z nim dzieje?

Katarzyna Waśniewska została skazana w 2013 roku na 25 lat pozbawienia wolności.

Ostatni wpis Dariusza Gnatowskiego wyciska łzy. Aż trudno uwierzyć, mówi o nim wszystkoOstatni wpis Dariusza Gnatowskiego wyciska łzy. Aż trudno uwierzyć, mówi o nim wszystkoCzytaj dalej

Trudna sprawa mamy Madzi

Sprawa wokół Katarzyny Waśniewskiej i jej maleńkiej córki Madzi rozpoczęła się w 2012 roku. Matka dziewczynki zgłosiła jej zaginięcie, a w sprawę włączył się detektyw Krzysztof Rutkowski. Informacja szybko obiegła media i poszukiwania dziecka rozpoczęła cała Polska.

Wkrótce jednak doszło do niesamowitego zwrotu - w nagraniu udostępnionym przez sławnego detektywa, kobieta powiedziała, że dziecko wyślizgnęło jej się z rąk, kiedy je kołysała, uderzyło głową o próg i umarło. Jak się jednak okazało, również taki obrót zdarzeń nie zakończył sprawy.

Wkrótce doszły nowe wątki - odnalezione ciało dziewczynki przebadano i uznano, że upadek z wysokości nie mógłby tak bardzo uszkodzić jej głowy. W międzyczasie Katarzyna Waśniewska stała się celebrytką - fotografowano ją podczas jazdy konnej i tańca na rurze, była medialną gwiazdą. Uciekła również od męża i podjęła próbę samobójczą, przez którą trafiła do szpitala psychiatrycznego. Potem zaczęła ukrywać się na Podlasiu u swojego kochanka i jego przyjaciela. Wszystko trwało do momentu, w którym nie ujawniono, że to właśnie ona zabiła swoją córkę.

Dariusz Gnatowski z całych sił walczył o swoje zdrowie. W walce z chorobą przeszedł niesłychaną metamorfozęDariusz Gnatowski z całych sił walczył o swoje zdrowie. W walce z chorobą przeszedł niesłychaną metamorfozęCzytaj dalej

Już w następnym roku została skazana na 25 lat więzienia i po odwołaniu się od wyroku w sądzie apelacyjnym nic się nie zmieniło. Katarzyna Waśniewska trafiła do więzienia.

Losy Bartka Waśniewskiego

Jak wskazało śledztwo, Katarzyna Waśniewska działała sama. Jej mąż, Bartek, wiedział tyle samo, co opinia publiczna i detektyw Rutkowski. Kiedy na jaw wyszły zbrodnie jego żony, nie mógł się pozbierać. Rozwiódł się z nią i wyjechał za granicę, by tam móc na nowo ułożyć sobie życie.

Swoje miejsce znalazł w Wielkiej Brytanii. Zaszył się tam i pracował jako kelner w jednej z podlondyńskich restauracji. Praca pomogła mu odłożyć nieco pieniędzy i pozwolić na treningi. Nie tak długo po wyjeździe zaczął ćwiczyć sporty walki, a potem stanął na ringu podczas zawodów MMA.

Gala MMA w Bournemouth przyniosła mu wiele emocji. W ciągu pięciu minut udało mu się pokonać przeciwnika i zdobyć tytuł zwycięzcy. Nie wiadomo jednak, czy odnosił potem jakieś sukcesy. Zaszył się przed polskimi dziennikarzami i podobnie czyni jego rodzina, która odmawia komentarza w jego sprawie. Od sąsiadów wiadomo, że Bartek wciąż przyjeżdża do Polski i wspomaga swoją siostrę i jej dzieci.

Co z pieniędzmi dla seniorów? Wszystko jasne, minister wreszcie zabrał głos ws. dodatkowych środków do emeryturyCo z pieniędzmi dla seniorów? Wszystko jasne, minister wreszcie zabrał głos ws. dodatkowych środków do emeryturyCzytaj dalej

Mężczyzna z trudem odbudował swoje życie z dala od mediów. Można mieć tylko nadzieję, że mimo przeżytej traumy związanej ze stratą córki i okrutnym zachowaniem byłej żony będzie jeszcze szczęśliwy.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Przerażające nagranie z warszawskiego metra. Służby nie chciały zareagować, pasażerowie wzięli sprawy we własne ręce

2. Część ekspertów pewna: jedna rzecz może uchronić przed wirusem. Robisz ją codziennie i nawet nie wiesz

źródło: [fakt.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przywoziliśmy je niemal kartonami. Czesi przestają produkować jeden z ulubionych słodyczy Polaków
  2. Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści. Sytuacja wymknie się spod kontroli, będą nowe restrykcje
  3. Czy kary za śmiecenie w lesie muszą być wyższe, aby przemówić ludziom do rozsądku? Najnowsze odkrycie leśników zatrważa
  4. Polska przez homofobię bez dostępu do kolejnej usługi. Jesteśmy na liście z Afganistanem, Białorusią i Kirgistanem
  5. Ksiądz myślał, że nikt nie zobaczy, co robi w internecie? OMZRiK nagłaśnia niewiarygodnie skandaliczne wpisy
  6. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo