Mama pod wpływem alkoholu bawiła się z niemowlakiem.. YouTube/Тульская прессаŹródło: YouTube/Тульская пресса
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 17 Września 2020

Mama zachowywała się bardzo dziwnie na placu zabaw. Nagle doszło do zatrważających scen, wszystko się nagrało

Mama pod wpływem alkoholu bawiła się z niemowlakiem. Do zdarzenia doszło w Rosji. Wyraźnie pijana kobieta weszła na teren skateparku z wózkiem spacerowym, który postanowiła wykorzystać jako deskorolkę, pokonując nim przeszkody. Sprawę bada policja.

Szczegóły zdarzenia, do którego doszło w Rosji w mieście Jefriemow w obwodzie tulskim, w zachodniej części kraju, przytacza internetowy serwis Radia Zet. Na nagraniu, które obiegło sieć, widzimy 38-latkę, która wybrała się na spacer ze swoim kilkumiesięcznym dzieckiem. W pewnym momencie kobieta postanowiła odwiedzić pobliski skatepark. Wówczas Rosjanka zaczęła zachowywać się w bardzo osobliwy sposób.

TVN: łzy, krzyki i wulgaryzmy na wizji. Widzowie nie pozostawiają suchej nitkiTVN: łzy, krzyki i wulgaryzmy na wizji. Widzowie nie pozostawiają suchej nitkiCzytaj dalej

Mama dziecka była wyraźnie pijana

Kobietę zidentyfikowano jako Olgę Zorikovą. Będąc na spacerze z dzieckiem, które 38-latka prowadziła w wózku spacerowym, postanowiła skorzystać z atrakcji oferowanych przez skatepark. Wkrótce razem z wózkiem usiłowała wspiąć się na rampę przeznaczoną dla deskorolek czy hulajnóg. Poczynania Rosjanki zostały uwiecznione przez miejscowe nastolatki, wskazuje Radiozet.pl.

Był pewny, że ma wyłączony mikrofon. Nagle wszyscy w Sejmie usłyszeli wulgarne hasłaBył pewny, że ma wyłączony mikrofon. Nagle wszyscy w Sejmie usłyszeli wulgarne hasłaCzytaj dalej

Tak oto otrzymaliśmy obraz wyraźnie pijanej kobiety, ubranej w spódnicę i skórzaną kurtkę, która przewraca się raz po raz, usiłując pokonać wózkiem rampy przeznaczone dla zgoła innego sprzętu. 38-latka potykała się o własne nogi. Mimo że przewróciła się wraz ze spacerówką, w którą znajdowało się dziecko, najwyraźniej nie zraziło jej to przed podjęciem kolejnych prób.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziś jest jedną z największych gwiazd "Na Wspólnej" TVN. Aż trudno uwierzyć, co robiła 20 lat temu 2. Gessler pokazała przepis na obłędne pieczone ziemniaki. Sekretem ich smaku jest aromatyczna przyprawa 3. Odeszła z TVP w atmosferze skandalu. Co teraz robi była gwiazda "Pytania na śniadanie"?

Efektem "zabawy" było wypadnięcie dziewczynki z wózka. Kolejno pijana Zorikova usiłowała uspokoić wyraźnie wystraszoną sześciomiesięczną córkę. Gdy nagranie trafiło do internetu, sprawą zainteresowała się policja. Radio Zet przekazuje, że w wyniku postępowania ustalono, że widząc zachowanie kobiety, dziecko usiłowało odebrać trzech zaniepokojonych mężczyzn. 38-latka była jednak wyraźnie agresywna i nie zamierzała się uspokoić.

Co ciekawe, Zorikova jest doskonale znana rosyjskich funkcjonariuszom. Ze względu na swoje nieodpowiedzialne zachowanie kobieta została uprzednio pozbawiana praw do opieki nad bliźniętami. Materiał z wolna obiega zagraniczne media. O sprawie pisał m.in. brytyjski dziennik "Daily Mail". Nagranie prezentujemy poniżej. Osoby wrażliwe na cierpienie najmłodszych uprzedzamy jednak, że widok nie należy do najprzyjemniejszych.

Jacek Kurski i TVP w poważnych tarapatach. Fakty są naprawdę nieubłaganeJacek Kurski i TVP w poważnych tarapatach. Fakty są naprawdę nieubłaganeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Waloryzacja emerytur 2021 ciosem w seniorów. Świadczenia niższe niż się spodziewano
  2. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

Źródło: Radiozet.pl / YouTube