mama. KASIA ZAREMBA/SE EAST NEWSŹródło: KASIA ZAREMBA/SE EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 14 Lipca 2020

Trudno spokojnie komentować. Ujawniono co Katarzyna W. robiła ze strażnikami w więzieniu

Mama małej Madzi została w 2014 roku skazana za zabicie swojej córki, małej Madzi z Sosnowca. Wcześniej sprawą jej poszukiwań, a potem śmierci żyła cała Polska. Na jaw wyszły fakty dotyczące jej pobytu w areszcie śledczym, jeszcze sprzed wyroku. Waśniewska nie próżnowała i mocno dała się we znaki więziennym strażnikom, których próbowała podrywać.

Kulisy pobytu Katarzyny Waśniewskiej w areszcie śledczym opisuje Fakt.pl. Bezczelność osadzonej przechodzi wszelkie granice - "Zmysłowe spojrzenia, usta w dzióbek i maślane oczy - to jej zestaw kobiecych trików" - opisuje portal. W trakcie trwającego procesu Waśniewska traktowała wyjątkowo wszystkie momenty, kiedy miała szansę wyrwać się z więziennej celi. Dzięki nim mogła pokazać się poza aresztem z jak najlepszej strony. Pomagały jej w tym odwiedziny matki, która co tydzień przynosiła jej świeże ubrania i kosmetyki. To dzięki nim mogła na sali sądowej zawsze stawić się uśmiechnięta i ubrana w idealnie wyprasowany kobiecy garnitur oraz pasującą do niego białą koszulę.

Protest pod Sejmem, tłum skandował przeciw Andrzejowi Dudzie. Posłanki własnym ciałem zabezpieczyły manifestującego przed zatrzymaniemProtest pod Sejmem, tłum skandował przeciw Andrzejowi Dudzie. Posłanki własnym ciałem zabezpieczyły manifestującego przed zatrzymaniemCzytaj dalej

Mama małej Madzi w więzieniu

Bez wątpienia oskarżona przeszła sporą metamorfozę - „Zmieniła się. Przytyła. Z zahukanej kury domowej na przesłuchaniach, stała się teraz elegancką kobietą.

Swoim wyglądem robi wrażenie na sali sądowej” – twierdzi informator portalu fakt.pl Nie brak opinii, że Waśniewska ze swojego procesu zrobiła prawdziwe show. Kwestionowała wiele dowodów, uśmiechała się szyderczo i wielokrotnie starała się zagrać na nosie władzy oraz mediom.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Monika Olejnik nie wytrzymała i podsumowała w ostrych słowach Jacka Kurskiego. Sytuacja, jakiej nie było
2. Druga fala pandemii sparaliżuje służbę zdrowia. Jedno rozwiązanie może temu zapobiec

Jej proces kilka lat temu. Została skazana na 25 lat pozbawienia wolności. w 2014 roku Sąd apelacyjny w Katowicach utrzymał wyrok sądu okręgowego. - Najważniejszym dowodem świadczącym o winie była opinia biegłych medyków - powiedziała sędzia Bożena Summer-Brason, podając uzasadnienie wyroku.

Po dekadach występów wysokość emerytury Maryli Rodowicz zasmuca. Nie może odpocząć, wciąż musi pracowaćPo dekadach występów wysokość emerytury Maryli Rodowicz zasmuca. Nie może odpocząć, wciąż musi pracowaćCzytaj dalej

Zaznaczyła również, że za brakiem decyzji o dożywotnim pozbawieniu wolności stoi młody wiek oskarżonej, która miała wtedy 21 lat. Wydanie prawomocnego wyroku skazującego oznacza, że można podawać pełne nazwisko oskarżonej - zastrzegł to sąd na początku rozprawy odwoławczej.

Rok później, w 2015 roku wniosek o kasację, jako "oczywiście bezzasadny" odrzucił Sąd Najwyższy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uważajcie na swoje dzieci. Wydano pilny komunikat ostrzegający przed niebezpieczną substancją
  2. Tarcza antykryzysowa miała chronić przed lichwą. Tymczasem pozbawiła Polaków pieniędzy
  3. Hanna Lis publicznie i wulgarnie obraziła księdza, nie wytrzymała. Duchowny odpowiedział, wcale nie lepiej
  4. Agata Duda zaatakowała dziennikarza. Właśnie odpowiedział jej w bolesny sposób
  5. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  6. Skandal w Wieliczce. Druzgocące zdjęcie obiegło internet. Włos jeży się na głowie

Źródło: Fakt.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News