Mama padła ofiarą napaści. zdjęcie ilustracyjne: Science Photo Library/EAST NEWSŹródło: zdjęcie ilustracyjne: Science Photo Library/EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Maja 2020

Niewyobrażalna, rodzinna tragedia. Dzieci były w mieszkaniu, kiedy zaatakował ich matkę, Hubert K. został zatrzymany

Mama w brutalny sposób została zaatakowana przez swojego partnera, Huberta K. Do tragedii doszło w domu ofiary, w Pile. Zdarzenie to miało miejsce na oczach małych dzieci kobiety. Nie udało się uratować okrutnie potraktowanej opiekunki swoich pociech.

Poznańska Gazeta Wyborcza informuje, że nieprzytomną kobietę odnalazł jej ojciec. Wezwał on pogotowie, które mimo natychmiastowej reakcji nie było w stanie jej uratować. Po nieudanej reanimacji ratownicy potwierdzili zgon, do którego doszło w mieszkaniu zmarłej. W sprawę zaangażowane zostały organy ścigania. Ujęły one sprawcę, przez którego osierocono dwójkę małych dzieci. Z informacji GW wiemy, że były one w domu podczas zamordowania ich rodzica.

Zadziwiająca scena podczas minuty ciszy w Sejmie. Wielu będzie oburzonychZadziwiająca scena podczas minuty ciszy w Sejmie. Wielu będzie oburzonychCzytaj dalej

Mama zmarła na oczach dwójki dzieci

W momencie zatrzymania byłego partnera zmarłej, Huberta K. miał on aż dwa promile alkoholu we krwi. W rozmowie z Gazetą Wyborczą rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu - Łukasz Wawrzyniak odniósł się do zarzutów, jakie usłyszał mężczyzna. W wyniku przeprowadzonych badań wiadomo już, że 22-latka zmarła na skutek licznych obrażeń wewnętrznych. Zdaniem śledczych zatrzymany wielokrotnie uderzył kobietę w twarzy. W wyniku pobicia młoda matka upadła, trafiając jednocześnie głową w krawędź fotela i twardą podłogę. Wywołało to między innymi obrzęk mózgu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niewiele osób wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Kulisy początku ich związku mogą zadziwiać
2. Oszuści wykorzystują klientów Biedronki i mogą całkowicie wyczyścić im konta. Nie daj się nabrać na "zniżkę”

Jeśli przed sądem wykazana zostanie wina Huberta K. może on otrzymać wyrok dożywotniego pozbawienia wolności. Warto podkreślić, że z informacji Gazety Wyborczej wynika, że podejrzany przyznał się do winy. Przypomnijmy, że zamordowana była matką 3-letniego syna. Półtora miesiąca temu urodziła ona drugie dziecko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Galerie handlowe prawdopodobnie przegrają walkę z koronawirusem. Niejasny los budynków
  2. Jutro rząd zniesie kolejne obostrzenia. RMF FM podało jakie. Świetna wiadomość
  3. Kataklizm w centralnej Polsce. Służby odpowiadają na pytania o straty
  4. Kierowca wykrzyczał do pasażerów, że w autobusie może być tylko 21 osób. Ich reakcja zwala z nóg
  5. Dzień Pielęgniarki i Położnej. Dziękujemy bohaterom w szpitalach w całej Polsce
  6. Koniec z noszeniem maseczek w każdym miejscu. Niespodziewana decyzja rządu Czech

Źródło: [Gazeta Wyborcza Poznań]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News