mama. KASIA ZAREMBA/SE EAST NEWS
Źródło: KASIA ZAREMBA/SE EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 5 Września 2020

Trudno spokojnie komentować. Ujawniono co Katarzyna W. robiła ze strażnikami w więzieniu

Mama małej Madzi została w 2014 roku skazana za zabicie swojej córki, małej Madzi z Sosnowca. Wcześniej sprawą jej poszukiwań, a potem śmierci żyła cała Polska. Na jaw wyszły fakty dotyczące jej pobytu w areszcie śledczym, jeszcze sprzed wyroku. Waśniewska nie próżnowała i mocno dała się we znaki więziennym strażnikom, których próbowała podrywać.

Kulisy pobytu Katarzyny Waśniewskiej w areszcie śledczym opisuje Fakt.pl. Bezczelność osadzonej przechodzi wszelkie granice - "Zmysłowe spojrzenia, usta w dzióbek i maślane oczy - to jej zestaw kobiecych trików" - opisuje portal. W trakcie trwającego procesu Waśniewska traktowała wyjątkowo wszystkie momenty, kiedy miała szansę wyrwać się z więziennej celi. Dzięki nim mogła pokazać się poza aresztem z jak najlepszej strony. Pomagały jej w tym odwiedziny matki, która co tydzień przynosiła jej świeże ubrania i kosmetyki. To dzięki nim mogła na sali sądowej zawsze stawić się uśmiechnięta i ubrana w idealnie wyprasowany kobiecy garnitur oraz pasującą do niego białą koszulę.

Gwiazdor TVN nie kryje oburzenia. Padły naprawdę mocne słowa, chodzi o Tomasza KomendęGwiazdor TVN nie kryje oburzenia. Padły naprawdę mocne słowa, chodzi o Tomasza KomendęCzytaj dalej

Mama małej Madzi w więzieniu

Bez wątpienia oskarżona przeszła sporą metamorfozę - „Zmieniła się. Przytyła. Z zahukanej kury domowej na przesłuchaniach, stała się teraz elegancką kobietą.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
2. Kiedy solisz rosół - na początku czy pod koniec gotowania? W zależności od odpowiedzi smak zupy może się diametralnie zmienić

"Swoim wyglądem robi wrażenie na sali sądowej” – twierdzi informator portalu fakt.pl Nie brak opinii, że Waśniewska ze swojego procesu zrobiła prawdziwe show. Kwestionowała wiele dowodów, uśmiechała się szyderczo i wielokrotnie starała się zagrać na nosie władzy oraz mediom.

Aż trudno uwierzyć. Protest pod Sejmem przybrał niespodziewany obrót, w ruch poszła kapustaAż trudno uwierzyć. Protest pod Sejmem przybrał niespodziewany obrót, w ruch poszła kapustaCzytaj dalej

Jej proces kilka lat temu. Została skazana na 25 lat pozbawienia wolności. w 2014 roku Sąd apelacyjny w Katowicach utrzymał wyrok sądu okręgowego. - Najważniejszym dowodem świadczącym o winie była opinia biegłych medyków - powiedziała sędzia Bożena Summer-Brason, podając uzasadnienie wyroku.

Zaznaczyła również, że za brakiem decyzji o dożywotnim pozbawieniu wolności stoi młody wiek oskarżonej, która miała wtedy 21 lat. Wydanie prawomocnego wyroku skazującego oznacza, że można podawać pełne nazwisko oskarżonej - zastrzegł to sąd na początku rozprawy odwoławczej.

Rok później, w 2015 roku wniosek o kasację, jako "oczywiście bezzasadny" odrzucił Sąd Najwyższy.

Na 200. odcinek, Na 200. odcinek, "Nasz nowy dom" przygotował prawdziwą niespodziankę. Uczestniczka była zachwyconaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest jasna zapowiedź rządu. Tysiące Polaków może spodziewać się utraty pracy
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. Podobnej manipulacji jeszcze nie było. TVP Info przebiło wszystko, co pokazano do tej pory
  4. Policjanci przybyli na miejsce w ostatniej chwili. Następnych godzin malutki kot mógł już nie przeżyć
  5. Awantura w Sejmie. Poseł zupełnie się zapomniał, padło obraźliwe słowo
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy