Mama TikTok. TikTok/LizjmŹródło: TikTok/Lizjm
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Września 2020

Dziewczyna chciała uwiecznić, jak śpiewa. Nagle jej mama spadła z sufitu, wszystko się nagrało

Mama spadła z sufitu, podczas gdy jej córka nagrywała film na TikToka. Materiał obiegł już internet i bije rekordy oglądalności. Wydarzenia z Ameryki opisały już polskie media. Dziewczynka chciała pochwalić się swoimi umiejętnościami wokalnymi.

Młodzież coraz częściej korzysta z internetu. Aplikacje, programy i gry pochłaniają nastolatkom całe dnie. Rówieśnicy za pośrednictwem mediów społecznościowych szukają przeważnie uwagi lub sławy. Niestety, Facebook, Instagram, czy też TikTok nie zawsze są wykorzystywane rozsądnie. W gronie uczniów wciąż jednak są osoby, które korzystają z sieci, by przedstawić widzom pewne wartości lub umiejętności. Swój talent wokalny chciała zaprezentować młoda Amerykanka. Jej występ przerwała mama, pod którą zarwał się sufit.

15-latka nie żyje, troje dzieci w szpitalu. Tragiczna zabawa zyskuje popularność w internecie15-latka nie żyje, troje dzieci w szpitalu. Tragiczna zabawa zyskuje popularność w internecieCzytaj dalej

Mama zarwał sufit, gdy jej córka nagrywała na TikToka

Jak podaje portal O2.pl, nagranie miało na celu przećwiczenie wokalu. Nastolatka chciała przygotować się na występ, który miała przedstawić uczniom w swojej szkole. Użytkownicy TikToka sympatyzują z początkującą piosenkarką. Niespodziewanie za plecami uczennicy ukazała się jej mama. Pod kobietą zarwała się podłoga. Na filmiku widzimy, jak jej noga wystaje z sufitu w pomieszczeniu, gdzie przebywała ambitna nastolatka.

Monika Miller zaczyna nową karierę, nikt się nie spodziewał. Czy dziadek będzie dumny?Monika Miller zaczyna nową karierę, nikt się nie spodziewał. Czy dziadek będzie dumny?Czytaj dalej

Opublikowane nagranie bije rekordy oglądalności. W ciągu kilku dni wypadek mamy obejrzało prawie 7 milionów widzów TikToka. Młoda wokalistka uzyskała 2 miliony polubień oraz 50 tysięcy komentarzy. Mistrzyni drugiego planu z pewnością umożliwiła swojej córce zdobycie popularności. Redaktorzy portalu O2.pl informują, że kobieta, pod którą zarwał się sufit, nie ucierpiała. Mama nie odniosła poważnych obrażeń. Nie wymagała też interwencji pogotowia. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
2. Zbiory popularnego polskiego piosenkarza zachwycają. Nikt nie podejrzewał, że uwielbiany artysta w wolnych chwilach zajmuje się ekologicznymi uprawami

Mama wywołała istną furorę na TikToku. Młoda i ambitna wokalistka przedstawiła, co mogło być przyczyną groźnego wypadku.  - Na strychu są drewniane belki, po których powinna się poruszać, ale ona potknęła się i weszła prosto na mój sufit - przekazuje słowa Amerykanki portal O2.pl. Całe szczęście, kobiecie nic się nie stało. 

Mama TikTok

Mama TikTok

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poczta Polska nalicza abonament RTV od odbiorników widmo. Mimo tego, że użytkownicy dawno je wyrejestrowali
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Źródło: [TikTok/Lizjm/O2.pl]