Mama dzieci, Christiane K.. facebook.com/kinderseelenschuetzerŹródło: facebook.com/kinderseelenschuetzer
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 4 Września 2020

Sąsiedzi nie mogą uwierzyć. W mieszkaniu znaleziono ciała dzieci, ale położenie ich matki było jeszcze bardziej zatrważające

Mama sześciorga dzieci miała dokonać zbrodni, w którą nadal nie mogą uwierzyć jej sąsiedzi. Przeżyła tylko ona i jej 11-letni syn, Marcel. Szczegóły sprawy śmierci pięciorga dzieci mrożą krew w żyłach. Najprawdopodobniej, zostały im podane silne leki.

Sprawę Christiane K., opisał niemiecki "Bild". Rodzina 27-latki oceniana była przez sąsiadów, jako spokojna i nie wzbudzająca żadnych podejrzeń. W położonym w Nadrenii Bergisches Land, takiej zbrodni nie było od lat.

15-latka nie żyje, troje dzieci w szpitalu. Tragiczna zabawa zyskuje popularność w internecie15-latka nie żyje, troje dzieci w szpitalu. Tragiczna zabawa zyskuje popularność w internecieCzytaj dalej

Funkcjonariuszy zaalarmowała babcia dzieci. Poinformowała policję, że jej córka najprawdopodobniej zabiła rodzeństwo. Niestety, miała rację - w mieszkaniu na 3. piętrze, w dzielnicy Hasseldelle, znaleziono zwłoki trzech dziewczynek i dwóch chłopców. 

Mama szóstki dzieci próbowała targnąć się na własne życie

Jeszcze bardziej przerażające okazało się jednak położenie ich matki. Christiane K. wyjechała ze swoim 11-letnim synem, Marcelem, do Duesseldorfu, oddalonego od ich miejsca zamieszkania o 35 kilometrów. Tam próbowała rzucić się pod pociąg. Próba samobójcza była jednak nieudana, kobieta trafiła do szpitala z urazami, ale przeżyła.

Na szczęście, jej najstarszy syn Marcel wyszedł z sytuacji cały i zdrowy. Pozostaje pod opieką babci, która poinformowała policję o swoich podejrzeniach. Służby udzielają mediom bardzo okrojonych informacji. Nie potwierdzają, pojawiających się w mediach przypuszczeń, o podaniu pięciorgu dzieci tabletek przez matkę.

Monika Miller zaczyna nową karierę, nikt się nie spodziewał. Czy dziadek będzie dumny?Monika Miller zaczyna nową karierę, nikt się nie spodziewał. Czy dziadek będzie dumny?Czytaj dalej

Na miejscu zdarzenia pojawiło się około 40 policjantów oraz burmistrz Solingen, Tim Kurzbach, który zapalił świecę i pomodlił się w intencji zmarłych dzieci. Sąsiedzi Christiane powychodzili ze swoich mieszkań, część z nich rozmawiała z dziennikarzami. W relacjach dla RTL tłumaczyli, że kobieta sprawiała pozory zupełnie zwyczajnej.

 - Nawet policjanci, którzy prowadzą sprawę, są  w szoku. Mówią o wstrząsającym wymiarze zbrodni.  - Nigdy nie zdarzyło się tutaj nic podobnego - powiedział dziennikarzom Markus Röhrl z tamtejszej policji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi
2. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
3. Wypełnił wniosek o zwolnienie z abonamentu RTV. Wtedy został skarcony, urzędnicze piekło

27-latka znajduje się w szpitalu, jest pod nadzorem policji. Nie ma z nią żadnego kontaktu. Jej dzieci miały półtora, dwa, trzy, sześć i osiem lat.

- Rodzinny dramat w Solingen napełnia mnie ogromnym smutkiem i obecnie jestem myślami i modlitwami z pięciorgiem małych dzieci, które w tak straszny sposób wcześnie zostały pozbawione życia - skomentował tragedię minister spraw wewnętrznych Nadernii Północnej -Westfalii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dzisiaj ważna zmiana w przepisach. Straż miejska rusza, będzie masowo wlepiać mandaty
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy