mam talent. Instagram | Mam TalentŹródło: Instagram | Mam Talent
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 30 Czerwca 2020

Mam talent znika z anteny TVN. Marcin Prokop poprowadzi zupełnie inny program

Mam Talent z pewnością zdobył serca polskich widzów. Niestety, decyzją TVN program znika z anteny. W jego miejsce pojawi się nowy program "Lego masters". Będzie go prowadził Marcin Prokop.

Decyzja o wycofaniu Mam Talent prawdopodobnie ma związek z brakiem jednego z prowadzących: Szymona Hołowni, który zdecydował o rozpoczęciu kariery politycznej i starcie w wyborach prezydenckich.

Mateusz Morawiecki padł ofiarą wczorajszych podtopień. Apeluje o udzielanie pomocyMateusz Morawiecki padł ofiarą wczorajszych podtopień. Apeluje o udzielanie pomocyCzytaj dalej

Mam Talent znika z anteny. Nowy program w TVN

Mam Talent zostanie zastąpione przez "Lego Masters", w którym uczestnicy w parach będą układać skomplikowane konstrukcje z tytułowych klocków. Budowle będą podzielone tematycznie a rezultat pracy będzie oceniany przez jury.Najlepsi budowniczowie powalczą w finale o tytuł LEGO Mastera i nagrodę pieniężną. Format zyskał ogromną popularnośćw wielu krajach. Wśród nich znajdziemy m.in. Stany Zjednoczone i Wielką Brytanię.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
2. Góra, której od wieków nie mogą zobaczyć kobiety. Absurdalna tajemnica

Ruszyły również spekulacje na temat tego, czy w przypadku powrotu Mam Talent do ramówki TVN Szymon Hołownia będzie mógł ponownie prowadzić program. Wiele wskazuje na to, że on sam mógłby być tym zainteresowany. W powyborczym spotkaniu z wyborcami na Facebooku narzekał, że wydał na kampanię wszystkie swoje oszczędności i nie wie czy ktoś pozwoli mu ponownie pisać lub prowadzić program.

Może mieć z tym problem, ponieważ TVN słynie z dość nieprzychylnego podejścia do karier politycznych swoich pracowników. Tak było w przypadku Tomasza Lisa, jednego z pierwszych prowadzących Fakty TVN, gdy 26 stycznia 2004 tygodnik „Newsweek Polska” opublikował sondaż firmy badawczej, z którego wynikało, że Lis ma duże szanse w zbliżających się wyborach prezydenckich. W związku ze spekulacjami wokół możliwości kandydowania w wyborach prezydenckich i niejasnymi deklaracjami samego dziennikarza, Lis został zawieszony przez władze stacji w obowiązkach redakcyjnych. Następnie 10 lutego 2004 zwolniono go pod zarzutem niedotrzymania warunków umowy. Lis zapowiedział wtedy pozwanie stacji za zwolnienie, ostatecznie jednak doszło do ugody.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawie 18 tys. Polaków już niebawem otrzyma ważne wezwania. Będą zaskoczeni
  2. Duża akcja CBŚP w Warszawie. Pościg, ogromny huk, uszkodzone samochody. Co tam się stało?
  3. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
  4. Pierwsza dama mogła się bardziej postarać? Czy trzy słowa są wystarczającym komentarzu po kilku latach milczenia?
  5. Stanisław Żółtek znów odpłynął? Powiedział kilka zaskakujących słów, których nikt się nie spodziewał
  6. MSWiA pracuje nad nowym mandatem. 5 mln Polaków może zostać ukaranych wysoką kwotą

Źródło: Radio Zet

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News