Mam talent Agnieszka Chylińska. (zdj. Il. ) ; Jan Bielecki/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Jan Bielecki/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Sierpnia 2020

Jurorka "Mam talent" chciała odebrać sobie życie. Po latach ujawniła, co czuła i jak ją traktowano, "Byłam nieszczęśliwa i zakompleksiona"

"Mam talent". Agnieszka Chylińska zapłaciła niemałą cenę za swoją karierę. Znana artystka swój szacunek zdobyła pokładami szczerości. Jej usposobienie oraz niestandardowe podejście do życia budzi wielkie zainteresowanie. W jednym z wywiadów wyznała, że zmagała się z myślami samobójczymi.

W polskich mediach mamy do czynienia z niezwykle szeroką ofertą programów rozrywkowych. Widzowie od wielu lat mogą obserwować, jak Polki i Polacy rywalizują ze sobą na głosy, przepisy kulinarne, układy choreograficzne, a nawet stylizacje fryzur. Jedną z pierwszych produkcji, która przecierała szlaki dla projektów talent-show był właśnie "Mam talent". Wielu do dziś pamięta Agnieszkę Chylińską, Kubę Wojewódzkiego oraz Małgorzatę Foremniak w roli jurorów. Po wielu zmianach oraz rosnącej konkurencji program TVN-u nieco przygasł.

Pojechali do Watykanu, nagle wyciągnęli wielką flagę. Chcieli, by papież Franciszek zobaczył, co dzieje się w PolscePojechali do Watykanu, nagle wyciągnęli wielką flagę. Chcieli, by papież Franciszek zobaczył, co dzieje się w PolsceCzytaj dalej

"Mam talent". Agnieszka Chylińska chciała odebrać sobie życie 

Wśród jurorów szczególnie wyróżniała się Agnieszka Chylińska. Zbuntowana i ostra wokalistka od najmłodszych lat była aktywna w branży muzycznej. Utwory jej zespołu O.N.A cieszyły się ogromną popularnością. Twarz "Mam talent" miała za sobą wiele trudnych chwil. Okazuje się, że pod wizerunkiem twardej wokalistki kryje się wrażliwe serce. W wywiadzie z Kubą Wojewódzkim, Marcinem Prokopem i Edwardem Miszczakiem wyznała, że jej problemy zaczęły się już w wieku 18 lat.

Ogromny protest w sercu Warszawy, rusza kontra. Przyszli z flagami i transparentami, padają okropne hasłaOgromny protest w sercu Warszawy, rusza kontra. Przyszli z flagami i transparentami, padają okropne hasłaCzytaj dalej

- Pierwsze moje załamania nerwowe, depresje i próby samobójcze, to były pierwsze lata w ONA. Ja czułam, że się mijam z tym snem, który sobie wymyśliłam, że się przestrzeliłam. W wieku 18 lat zostałam bardzo źle potraktowana przez dorosłego faceta, potraktował mnie jak g**no - tłumaczyła Agnieszka Chylińska. Jurorka "Mam talent" wskazywała, że świat show-biznesu był dla niej niebywale okrutny. Zdawała sobie jednak sprawę, że mogła o siebie walczyć, albo się poddać. 

"Mam talent". Agnieszka Chylińska opowiedziała o swoich pierwszych krokach w branży

 Agnieszka Chylińska zdradziła, że jedna z jej pierwszych miłości wykorzystała ją, a następnie zostawiła. Również jej znajomi nie byli dostatecznie wyrozumiali. Jurorka "Mam talent" swoim wyglądem miała wołać o pomoci wsparcie. - Moi koledzy byli bezwzględni. Trzeba było grać i śpiewać jak najlepiej, oczekiwali ode mnie 100 procent, a oni byli już 20 lat na scenie, a ja nie miałam ani jednego miesiąca przepracowanego. To na mnie przyszło bez żadnego filtra - opowiadała w autorskim wywiadzie z Kubą Wojewódzkim, Marcinem Prokopem i Edwardem Miszczakiem. 

 - Przyszłam do firmy MJM w koszuli brata, z niewydepilowaną brwią, krzywym zgryzem, zgarbiona i się patrzyłam. Miałam poczucie, że jestem brzydactwem i chciałam do mikrofonu, żeby powiedzieć: ja tu jestem w konkretnej sprawie! To nie była ściema, naprawdę byłam nieszczęśliwa, zbuntowana, zakompleksiona, miałam problemy ze sobą - ujawniała Agnieszka Chylińska. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVP i TVN informują, będzie niebezpiecznie. Zacznie się już dzisiaj
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Przynajmniej 2400 zł emerytury i szereg ulg dla seniorów. Sejm właśnie przyjął ustawę niemal jednogłośnie

"Mam talent" umożliwiło Agnieszce Chylińskiej skupienie się na młodych wokalistach. Praca w jury dała jej szanse na zapomnienie o swoich problemach. Wokalistka wskazuje, że jest też głeboko wierząca.  - Bardzo chciałam być normalna i bardzo chciałam być w domu, a najbardziej smutne, że chciałam być w tym domu szczęśliwa.Boga proszę głównie o to, żeby przeżyć dzień. [...] Życie ma różny kolor, ale czasami tej czerni jest za dużo i masz ten wybór, że albo się zachlać na śmierć, albo pójść w tango, albo napisać o tym piosenkę i negocjować z czasem [...] Gdyby nie moja ciekawość życia, to dawno by mnie nie było - deklarowała znana wokalistka. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda Solidarności. Polaków obudziła wieść o wielkiej stracie
  2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Będą wielkie zmiany w Polsce. Jest ostrzeżenie dla turystów

Źródło: [YouTube/Agnieszka Chylińska]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!