"Mam Talent". Klaudia Kulawik była odkryciem pierwszej edycji programu.. kadr z programu "Mam talent"
Źródło: kadr z programu "Mam talent"
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 12 Września 2020

Pamiętacie dziewczynkę, która wygrała "Mam Talent"? Dzisiaj jest już nie do poznania, bardzo się zmieniła i wielu może jej nie poznać

"Mam Talent" gości na antenie TVN już od 2008 roku. I choć przez program przewinęło się liczne grono osób, które do dziś pozostają w pamięci widzów popularnej produkcji, niewielu z uczestników zrobiło wrażenie równie wielkie, co uczestniczka pierwszej edycji talent show, 11-letnia wówczas Klaudia Kulawik. Ta jest dziś dorosłą kobietą.

Jedna z najpopularniejszych produkcji TVN zadebiutowała na antenie przed dwunastoma laty, owocując tym samym dwunastoma edycjami nadal chętnie oglądanego talent show. Na scenie, na której przed trójką jurorów występowali kandydaci do zwycięstwa, przez przeszło dekadę zobaczyliśmy tysiące osób usiłujących przekonać całą Polskę, że to właśnie oni zasługują na miano największego talentu w kraju. Niewielu zrobiło jednak wrażenie równie silne, co objawienie pierwszej edycji "Mam talent" – Klaudia Kulawik.

W W "Wiadomościach" TVP znowu szykany. Nie ma końca w szczuciu na mniejszości, brak słówCzytaj dalej

Objawienie "Mam Talent" po 12 latach

W momencie wystąpienia przed gronem jurorskim Kulawik miała zaledwie 11 lat. Jej wiek i maleńka postura już po kilku taktach piosenki Violetty Villas "List do matki" przyćmił jednak ogromny talent prezentowany przez dziewczynkę. I choć finalnie młoda wokalistka zajęła drugie miejsca w popularnym show, ustępując miejsca akrobatom z grupy Melkart Ball, widzowie do dziś pamiętają potężny głos Klaudii, połączony w dodatku z niezwykłą wrażliwością 11-latki.

Maryla Rodowicz mocno zasmucona: Maryla Rodowicz mocno zasmucona: "Mam niską emeryturę". Co mają powiedzieć Polki i Polacy?Czytaj dalej

Mimo że fani byli przekonani, iż kariera dziewczynki ruszy z kopyta po tym, jak została finalistką oglądanego przez miliony talent show, po raz kolejny okazało się, że uczestnictwo w podobnych produkcjach nie jest automatycznie przepustką do artystycznej działalności. 23-letnia dziś Klaudia Kulawik nadal działa jednak muzycznie.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Nieprawdopodobne zastosowanie zmywarki, o którym mało kto wie. Może pomóc ci w pasteryzacji słoików

Przed dwoma miesiącami wzięła też udział w popularnej akcji charytatywnej "Hot 16 Challenge 2", wspomagającej przedstawicieli służby zdrowia w walce z koronawirusem.

Największy bank w Polsce nie ma złudzeń. Ucierpią wszyscy klienci?Największy bank w Polsce nie ma złudzeń. Ucierpią wszyscy klienci?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiele osób o tym wie, a od tygodnia obowiązują nowe kary. Też możesz dostać 500 zł mandatu
  2. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

Źrodło: Mam Talent