Małżeństwo przeżyło przygode
Źródło: Max Pixel
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 16 Listopada 2019

85-latek czekał, aż żona wyjdzie od dentysty 10 godzin. Niesamowite, co stało się gdy podeszła do niego straż miejska

Małżeństwo, mieszkające we Wrzeszczu, wybrało się w ubiegły wtorek na ulicę Dmowskiego, by kobieta mogła odwiedzić dentystę. Jej mąż postanowił poczekać na nią na ławce, na której spędził kolejne... 10 godzin. W końcu zmarzniętym i głodnym panem zainteresował się jeden z przechodniów. Wezwał straż miejską i pogotowie, ponieważ mężczyznę bolały nogi.

Przybyli na miejsce medycy, na szczęście, stwierdzili, że pan nie potrzebuje hospitalizacji. Był po prostu zmęczony 10-godzinnym oczekiwaniem na żonę.

- Przybyły na miejsce lekarz stwierdził, że mężczyźnie nic nie zagraża. Nie widział też potrzeby jego hospitalizacji. O zaistniałej sytuacji chcieliśmy powiadomić rodzinę seniora. Niestety nie miał do nich żadnego kontaktu. W uzgodnieniu ze Stanowiskiem Kierowania strażnicy odwieźli 85-latka do domu - cytuje inspektora, Piotra Milewskiego, który brał udział w interwencji, portal trojmiasto.pl.

Prosty sposób na telemarketerów. Rozłączają się po wypowiedzeniu jednego zdaniaProsty sposób na telemarketerów. Rozłączają się po wypowiedzeniu jednego zdaniaCzytaj dalej

Obecni na miejscu strażnicy miejscy podkreślają, że pan bardzo martwił się o swoją żonę.

- Ok. godz. 17:30 na numer 986 wpłynęło nietypowe zgłoszenie. Mężczyzna poinformował, że przy ul. Dmowskiego starszy pan od prawie 10 godzin siedzi na ławce. Według zgłaszającego wyglądał na zagubionego i wychłodzonego. Na miejsce udali się nasi funkcjonariusze. Starszy pan martwił się jedynie, że jej wizyta się przedłuża - mówiła portalowi Marta Drzewiecka, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Gdańsku.

Małżeństwo przeżyło nielada przygodę

85-latek, po przybyciu do domu, nie zastał w nim swojej żony. Na szczęście, spotkał się z nią niedługo później. Okazało się, że starsza pani o swoim, czekającym na ławce mężu, zapomniała. Nie zastawszy go w domu, postanowiła poinformować policję o jego zaginięciu.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia

2. Prosty sposób na telemarketerów. Rozłączają się po wypowiedzeniu jednego zdania

3. Ksiądz pisał obsceniczne wiadomości do 13-latki. Prokuratura i kuria problemu nie widzą

4. Już za kilka miesięcy emerytury wzrosną! Musisz spełnić jeden warunek