Małżeństwo przeżyło ze sobą ponad 60 lat. Odeszli trzymając się za ręce.. (zdjęcie ilustracyjne) Pixabay/AlessandraConteŹródło: (zdjęcie ilustracyjne) Pixabay/AlessandraConte
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 15 Maja 2020

Nie zobaczycie dziś nic bardziej poruszającego. Spędzili razem ponad pół wieku, ich ostatnie chwile wyciskają łzy

Małżeństwo z amerykańskiego stanu Ohio przeżyło ze sobą ponad 60 lat. Para odeszła, trzymając się za ręce. Śmierć przyszła po nich tego samego dnia i zabrała z tego świata obu prawie w jednym czasie. Sprawa niezwykle poruszyła internautów.

Pewna para Amerykanów była małżeństwem przez aż 64 lata. Przeżyli ze sobą dużo pięknych, wspólnych chwil i zmarli dokładnie tego samego dnia. Leżeli na łóżkach i trzymali się za ręce. Niewiarygodna, piękna i niezwykle wzruszająca historia.

Pilne doniesienia ze Śląska. Zawalił się budynek kopalni Mysłowice, strażacy nie mogą wejść do środkaPilne doniesienia ze Śląska. Zawalił się budynek kopalni Mysłowice, strażacy nie mogą wejść do środkaCzytaj dalej

Małżeństwo przeżyło ze sobą ponad 60 lat. Odeszli, trzymając się za ręce

Jak widać, prawdziwa miłość naprawdę istnieje, czego doskonałym przykładem jest pewna para z USA - 88-letni Bill Schafrath i jego 85-letnia żona Nancy. Para była niemalże idealna. Małżonkowie tworzyli piękny związek, a ich miłość i silna więź nie gasły z wiekiem. Na rok przed śmiercią zamieszkali w domu seniora i byli tam nierozłączni.

Tuż przed śmiercią Bill i Nancy spędzili ostatnie chwile wspólnego życia, leżąc obok siebie na łóżkach i trzymając się za ręce. Odeszli tego samego dnia, w odstępie zaledwie czterech godzin. Takie niesamowite historie są znane głównie tylko z romantycznych filmów i powieści, jednak ta para to dowód na to, że poobne sytuacje i tak wielka, prawdziwa miłość jest możliwa także w realnym życiu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski bez ogródek skrytykował społeczeństwo. Mówił o tirach z trumnami, zatrważające
2. Premier obiecał Polakom wzrost jedno z zasiłków. Dostaniesz niemal o połowę więcej

- Podczas ostatnich kilku tygodniu, kiedy on nie mógł już wstać, złączaliśmy razem ich łóżka na środku pokoju. Oni dosłownie trzymali się za ręce podczas ostatniego tygodnia ich życia - przyznała dziennikarzowi "The Daily Record" osoba z bliskiego otoczenia pary.

Wszyscy byli pod wrażeniem ich bliskości i niezwykłej, prawdziwej miłości. Podziwiali ich uczucie, silną więź i oddanie. Dostrzegali to zarówno członkowie rodziny, jak i pracownicy domu seniora, w którym mieszkała para w swoich ostatnich miesiącach życia. Zdumiewające jest to, że odeszli tego samego dnia. Pierwszy zmarł Bill, doszło do tego o godz. 7 rano, następnie po zaledwie czterech godzinach śmierć przyszła po Nancy. - To prawie tak, jakby zdecydowali, że jeśli jedno umrze, drugie pójdzie w jego ślady. Tak, jakby wiedzieli, że to się wkrótce stanie - powiedziała bliska małżeństwu osoba.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapłacimy kolejne miliony za wydruk nowych kart wyborczych
  2. Nowe miejsca gdzie można biegać bez maseczki. Świetna wiadomość
  3. Uczniowie wracają do szkoły? Nagła decyzja i pilne oświadczenie
  4. Pamiętacie dyrektora z Biebrzy, który robił wielkie oczy na Morawieckiego? Właśnie został zwolniony
  5. Pielęgniarka nie miała wyboru i musiała skłamać w sprawie zakażenia. Powód wprowadza w osłupienie
  6. Szpitale zamarły na 2 minuty. Wszyscy stanęli, poruszająca chwila w Europie, łzy napływają do oczu

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News