Małopolska - policja ustala przyczyny wypadku z udziałem nieletnich. (zdj. ilustracyjne) pixabay.com/arembowskiŹródło: (zdj. ilustracyjne) pixabay.com/arembowski
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 16 Maja 2020

Tragiczny finał imprezy w Małopolsce. Nastolatkowie wdrapali się na dach

Małopolska: do dramatycznego w skutkach wypadku doszło w położonej na terenie tego województwa wsi Binarowa. Dwóch nastolatków spadło z dachu. Miejscowa policja ustala przyczyny zdarzenia.

O sprawie donosi Radio ZET. Zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło na Komendę Powiatowej Policji w Gorlicach we wczesnych godzinach porannych. Poinformowano, że z dachu budynku zlokalizowanego we wsi Binarowa w gminie Biecz spadło dwóch nastolatków. Policja niestety potwierdziła te doniesienia.

Najnowszy sondaż prezydencki nie pozostawia złudzeń. Będzie kolejna wymiana kandydata?Najnowszy sondaż prezydencki nie pozostawia złudzeń. Będzie kolejna wymiana kandydata?Czytaj dalej

Małopolska: tragedia z udziałem nieletnich. Jeden z nich nie żyje

Z informacji przekazanych przez radiozet.pl wynika, że małoletni brali wcześniej udział w spotkaniu towarzyskim. Zdaniem funkcjonariuszy po jego zakończeniu chłopcy udali się na poddasze, gdzie mieli nocować. Policjanci nie znają natomiast przyczyn pojawienia się nastolatków na dachu. Nie wiedzą także, jak to się stało, że obaj z niego spadli. Poznaliśmy jednak skutki wypadku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najnowsze, druzgocące doniesienia ze Śląska. Sytuacja jest gorsza, niż mogliśmy zakładać
2. Czereśnie nową pietruszką? Zanim sprawdzisz cenę za kilogram, lepiej usiądź

- Dwóch nastolatków spadło z dachu budynku w Binarowej (woj. małopolskie). 17-latek zginął na miejscu, a jego 16-letni kolega z obrażeniami trafił do szpitala. - przekazał Polskiej Agencji Prasowej rzecznik komendy w Gorlicach asp. sztab. Grzegorz Szczepanek.

Rzecznik podkreślił, że 16-latek był trzeźwy. Mundurowi nie mieli jeszcze okazji, by z nim porozmawiać. Ciało 17-latka zostało zabezpieczone do badań. Warto dodać, że pozostali uczestnicy spotkania znajdowali się w innym mieszkaniu i nie posiadają informacji na temat przyczyn tego zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koniec obowiązku noszenia maseczek w kilku województwach? Szumowski podaje jeden warunek
  2. Zderzenie hulajnóg elektrycznych w Warszawie. Mężczyzna leżał na ziemi
  3. Przełom w sprawie Iwony Wieczorek? Detektyw twierdzi że wie, gdzie jest ciało
  4. Poruszająca prośba pana Bronisława podbija internet. "Jestem spokojnym, dobrodusznym człowiekiem"
  5. Pan Karol chciał uchronić rodzinę przed zagrożeniem. Sąsiedzi zgotowali mu piekło
  6. Jest decyzja, otwierają granice, znoszą kwarantannę, podali datę. Zaskakująca wiadomość we włoskich mediach

Źródło: radiozet.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News