Małgorzata Trzaskowska tańczy i śpiewa z paniami z Giżyna. Twitter/Trzaskowski2020Źródło: Twitter/Trzaskowski2020
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 9 Lipca 2020

Nagranie tańczącej Małgorzaty Trzaskowskiej podbija internet. Widać, że dobrze się bawiła

Małgorzata Trzaskowska coraz bardziej angażuje się w kampanię swojego męża, Rafała Trzaskowskiego. Jej ostatnie spotkanie z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Giżynie zaskoczyło niejednego obserwatora tegorocznej gry politycznej.

Rafał Trzaskowski nieustannie walczy o wejście do Pałacu Prezydenckiego. Ostatnie sondaże wskazują, że włodarz Warszawy ma na to niemałe szanse. Warto jednak podkreślić, że swoją silną pozycję wciąż utrzymuje Andrzej Duda. Kandydat związany z Prawem i Sprawiedliwością, choć zaliczył kilka potknięć, wciąż może zostać prezydentem na drugą już kadencję. Czy Małgorzata Trzaskowska zaważy o losach wyborów? Z pewnością niezmiernie ociepla wizerunek swojego partnera.

GW: Nie tylko biskup Edward Janiak krył księdza pedofila. Padło nazwisko, doszło do prawdziwego dramatuGW: Nie tylko biskup Edward Janiak krył księdza pedofila. Padło nazwisko, doszło do prawdziwego dramatuCzytaj dalej

Małgorzata Trzaskowska tańczy i śpiewa z paniami z Giżyna

Podczas ostatnich dni kampanii Trzaskowska postanowiła odwiedzić Giżyno, aby porozmawiać z przedstawicielkami tamtejszego Koła Gospodyń Wiejskich. Rozmowa w niezwykle przyjaznej atmosferze zakończyła się wspólnym śpiewaniem i tańcem. Takiej sytuacji chyba jeszcze nie było. Kobiety w ciągu chwili nawiązały między sobą nić porozumienia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Poznajecie tego wpływowego polityka? Jako dziecko zagrał w kultowej produkcji TVP
2. Chcą zamknąć granice? Niepokojące doniesienia z południa Europy. Decyzja zapadła

Małgorzata Trzaskowska razem ze swoimi sympatyczkami śpiewała polskie piosenki. Wszystko się nagrało. - To właśnie tu, to właśnie tu jest mój rodzinny dom. W dole srebrzy się Wisła wśród zielonych łąk - śpiewały wesołe kobiety. Wpólnie spędziły naprawdę miłe chwile. Widzimy tu, jak na dłoni, że prowadzenie działań kampanijnych może stanowić też aktywną formę relaksu.

Małgorzata Trzaskowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 17 tysięcy osób straciło ostatnio prawo jazdy. Wszyscy popełnili taki sam błąd
  2. Wąż grasuje po wsiach na Mazowszu. Straż pożarna pilnie prosi o pomoc
  3. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia
  4. Agata Duda pojawia się w amerykańskim spocie. O co chodzi?
  5. TVP odpowiedziało na zarzuty czytania z promptera przez Andrzeja Dudę podczas debaty prezydenckiej. Będziecie zdumieni
  6. Niesamowite nagranie. Pszczoły zwalczają atak szerszenia gotując go na miejscu

Źródło: [Twitter/Trzaskowski2020]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News