Małgorzata Rozenek w szczytnym celu! Powstanie fundacja, która będzie pomagać niepłodnym parom.. facebook.com/MalgorzataRozenekŹródło: facebook.com/MalgorzataRozenek
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 29 Grudnia 2019

Małgorzata Rozenek zakłada fundację. "Ruszamy w styczniu"

Małgorzata Rozenek postanowiła wykorzystać swoje doświadczenia z in vitro w szczytnym celu i założyć fundację, która będzie pomagać niepłodnym parom: "Od stycznia ruszamy!"

Dwa tygodnie temu media obiegła radosna wieść o tym, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży. "Perfekcyjna Pani Domu" i jej mąż - Radosław Majdan, od dawna starali się o wspólne dziecko. W październiku 2018 roku zostali przyłapani przez paparazii pod kliniką leczenia niepłodności. Podczas gdy żadne metody nie przynosiły rezultatu, Rozenek wyznała, że rozważają nawet adopcję. Na szczęście w końcu gwieździe udało się zajść w ciążę, a stało się to właśnie dzięki metodzie in vitro.

Psy w schronisku miały same wybrać sobie prezenty. Wzruszający efektPsy w schronisku miały same wybrać sobie prezenty. Wzruszający efektCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek w szczytnym celu! Powstanie fundacja, która będzie pomagać niepłodnym parom

Małgorzata Rozenek od dawna jest propagatorką tej metody zapłodnienia. Dzięki niej urodziła już dwóch synów: Stasia i Tadeusza, a teraz przyjdzie na świat kolejne dziecko. Gwiazda wydała również na ten temat książkę. Teraz zapragnęła pójść o krok dalej. Jak donosi Super Express - Rozenek jest w trakcie zakładania fundacji, która będzie pomagać parom zmagającym się z problemem niepłodności w Polsce. Fundacja ma ruszyć w nowym roku.

- "Tak, to prawda, zakładam fundację, która będzie zajmowała się edukacją i pomaganiem parom, które muszą korzystać z pomocy medycyny w leczeniu niepłodności. Ci ludzie często są zostawieni sami sobie" - mówi Rozenek w rozmowie z Super Expressem.

- "Wystąpiliśmy już o wpisanie do rejestru fundacji, zbieramy partnerów, remontujemy lokal i od stycznia ruszamy!" - informuje z entuzjazmem.

Podoba nam się ten pomysł i trzymamy kciuki za powodzenie fundacji, a Małgosi życzymy dużo szczęścia i zdrowia!

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. W Boże Narodzenie zmarła 15-letnia Gabrysia. Na jej leczenie Polacy uzbierali 4 miliony złotych

3. Piotr Adamowicz przerwał milczenie ws. zabójcy swojego brata

4. Musiało się tak skończyć. Tadeusz Rydzyk powołał się na papieża Franciszka, mówiąc o Jędraszewskim

5. Największe hity Zenka Martyniuka są plagiatami? Porażające podobieństwo

6. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News