Małgorzata Rozenek Majdan. Beata Zawadzka/East NewsŹródło: Beata Zawadzka/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 21 Sierpnia 2020

Małgorzata Rozenek-Majdan sprzedaje "luksusowe" kapcie w Biedronce. Cena zwala z nóg

Małgorzata Rozenek urodziła ostatnio trzeciego syna, Henia. Na jednym z opublikowanych zdjęć widać, że gwiazda w tym okresie stawia przede wszystkim na wygodę, jednak nie zapomina o aspektach wizualnych. Uwagę internautów przykuły jej klapki, podobne można nabyć w Biedronce.

Kobieta od razu po porodzie postanowiła wrócić do ćwiczeń, aby odzyskać sylwetkę przed ciąży. Mimo wszystko pozwala sobie na chwile relaksu na kanapie, które spędza razem z synkiem. Małgorzata Rozenek błogim wypoczynkiem pochwaliła się na Instagramie.

Uwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomiUwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomiCzytaj dalej

Klapki Małgorzaty Rozenek wzbudziły zainteresowanie

Internauci na zdjęciu zwrócili przede wszystkim uwagę na obuwie, w jakim Małgorzata Rozenek wypoczywa na kanapie z synkiem i psami. Klapki w różowym kolorze nie spodobały się wszystkim, jednak okazało się, że cieszą się one sporym uznaniem wśród influencerów modowych. Ponadto, niektórzy użytkownicy serwisu Instagram zwrócili uwagę, że podobne klapki można kupić w popularnej sieci sklepów Biedronka. Dyskont oferuje odmienną kolorystykę niż ta, którą posiada na nogach Małgorzata Rozenek, jednak widać duże podobieństwo. Klapki w Biedronce kosztują zaledwie 17,99 zł, dostępne są w rozmiarach od 36 do 41. Należy jednak się pośpieszyć, bo szybko znikają ze sklepowych półek.

Zdjęcie opublikowane przez Małgorzatę Rozenek

Małgorzata Rozenek wraca do formy

30 mężczyzn dokonało gwałtu na 16-letniej dziewczynie. Stali w kolejce przed jej hotelowym pokojem, nikt nie zareagował30 mężczyzn dokonało gwałtu na 16-letniej dziewczynie. Stali w kolejce przed jej hotelowym pokojem, nikt nie zareagowałCzytaj dalej


Gwiazda od razu po tym, jak na świat przyszedł jej trzeci syn Henryk, postanowiła wrócić do formy. Efekty jej ćwiczeń i diety widać gołym okiem na ostatnich zdjęciach, które kobieta opublikowała w mediach społecznościowych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVN przekazał tragiczne informacje. Niestety, nie żyje
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Kary już nie 500, a 5000 zł. Nieroztropne zachowanie będzie nas drogo kosztować

Na jednym z nich odsłoniła nawet brzuch, który wygląda naprawdę imponująco, w tak krótkim odstępie od porodu. Jak sama przyznaje, stara się na razie omijać siłownie, aby nie rozstawać się ze swoim niemowlakiem. Wszystkie ćwiczenia wykonuje pod czujnym okiem osobistej trenerki.

Zdjęcie opublikowane przez Małgorzatę Rozenek
 
Źródło: [„Jastrząb Post”]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła decyzja Mateusza Morawieckiego. Premier zdobył się na piękny gest
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Ponad 670 osób nie żyje. Dramatyczna sytuacja nie ma końca. Świat przekazał złe wieści

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!