Małgorzata Rozenek-Majdan mierzy się z ostrą krytyką. instagram.com/m_rozenek/Źródło: instagram.com/m_rozenek/
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 29 Czerwca 2020

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu okrutnej krytyki. Pojawiły się odniesienia do jej dziecka, wszystko przez fakt, że wyraziła swoje zdanie na temat wyborów

Małgorzata Rozenek-Majdan od ogłoszenia wyniku wyborów prezydenckich mierzy się z falą krytyki. Hejterzy wzięli znaną prezenterkę na celownik. Wszystko za sprawą poparcia, jakiego udzieliła jednemu z kandydatów na urząd głowy państwa. Nieprzychylni komentatorzy zaczęli odnosić się do jej dzieci.

Znana prowadząca programów TVN-u w odważnych słowach wskazała, na kogo oddała swój głos w ostatnich wyborach prezydenckich. Przypomnijmy, że przedstawiciele show-biznesu, powiązani z komercyjnymi mediami, w większości posiadają liberalne lub progresywne poglądy. Wielu z nich w najróżniejszych głosowaniach optuje za opozycyjnymi do Prawa i Sprawiedliwości politykami. Nie dziwi, że prowadząca fundację na rzecz metody in-vitro Rozenek swój głos oddała na kandydata Platformy Obywatelskiej, jednak hejterzy nie mogą wybaczyć jej tej decyzji.

Nagłe i pilne ostrzeżenie Leszka Millera, o co chodzi? Nagłe i pilne ostrzeżenie Leszka Millera, o co chodzi? "Rząd może wprowadzić stan klęski żywiołowej"Czytaj dalej

Małgorzata Rozenek-Majdan mierzy się z ostrą krytyką. Wszystko przez popracie Rafała Trzaskowskiego

Zarówno Małgorzata Rozenek, jak i Radosław Majdan pochwalili się wspólnym zdjęciem spod lokalu wyborczego. Wskazali, że ich głosy powędrowały na rzecz Rafała Trzaskowskiego. W ciągu chwili na znaną parę wylało się wiadro hejtu. Oburzeni internauci nie szczędzili skandalicznych i obraźliwych słow nawet dzieciom Majdanów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
2. Wicepremier podała datę: 2 lipca. Może być przełom w polskiej turystyce

Małgorzata Rozenek-Majdan otrzymuje masę nieprzychylnych komentarzy. "Zrobią wszystko by koryto wróciło, nie ma co się dziwić ... najgorsze jest to ze kandydat na którego oddają głosy poziomem inteligencji dorównuje p. Blonskiej" - pisze użytkowniczka Instagrama. "Matko! Przestaje obserwować. Widocznie chce Pani, aby Henio uczył się w szkole, jak się masturbować, bo akurat Trzaskowski wprowadza takie rzeczy do programu. Wstyd" - krytykuje inna internautka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?
  2. Duża akcja CBŚP w Warszawie. Pościg, ogromny huk, uszkodzone samochody. Co tam się stało?
  3. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
  4. Pierwsza dama mogła się bardziej postarać? Czy trzy słowa są wystarczającym komentarzu po kilku latach milczenia?
  5. Stanisław Żółtek znów odpłynął? Powiedział kilka zaskakujących słów, których nikt się nie spodziewał
  6. MSWiA pracuje nad nowym mandatem. 5 mln Polaków może zostać ukaranych wysoką kwotą

Źródło: [Wirtualna Polska]