Małgorzata Kożuchowska żegna się z fanami serialu "Rodzinka.pl". Kadr z serialu ,,Rodzinka.pl"Źródło: Kadr z serialu ,,Rodzinka.pl"
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 21 Lutego 2020

Małgorzata Kożuchowska przekazała smutną nowinę. Nastąpił koniec, fani załamani

Małgorzata Kożuchowska żegna się z fanami serialu "Rodzinka.pl", który jest nadawany przez Telewizję Polską od 2011 roku. Grała w nim jedną z głównych postaci. Tą smutną wiadomością podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych, potwierdzając we wpisie liczne doniesienia. Czy to oznacza absolutny koniec tej serii? Serial ten cieszył się ogromną popularnością, widzowie pokochali rodzinkę Boskich, a serialowe dzieci Kożuchowskiej i Karolaka dorastały na naszych oczach, zmieniając się z chłopców, w mężczyzn.

Popularny serial "Rodzinka.pl" nadawany jest na antenie TVP2 od 2011 roku. Po dziewięciu latach znika teraz z anteny. Tę informacje oficjalnie potwierdziła na swoim Instagramie Małgorzata Kożuchowska w swoim wpisie pożegnalnym i zamieszczonym do niego filmiku, na którym także dziękuje widzom za te wspólne lata.

Gwiazda słynnego programu TVP wzięła lesbijski ślub. Co na to Kurski?Gwiazda słynnego programu TVP wzięła lesbijski ślub. Co na to Kurski?Czytaj dalej

Małgorzata Kożuchowska żegna się z fanami serialu "Rodzinka.pl". To koniec historii i przygód rodzinki Boskich. "Chciałabym Wam podziękować"

Rodzinka.pl to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich seriali, chętnie oglądanych przez widzów. Jest to także kawał czasu i historii oraz pięknych wspomnień, zarówno dla fanów, jak i aktorów - bohaterów serialu. W jednym ze swoich ostatnich postów na Instagramie, Małgorzata Kożuchowska pożegnała się z fanami i podziękowała za wyrazy sympatii, zaciekawienia serialem i za poświęcony czas oraz chwile spędzone razem. We wzruszającym filmiku ma prawie łzy w oczach. "Spędziliśmy tutaj razem prawie dziesięć lat" - mówi w filmiku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Policja zatrzymała kierowcę busa. Taras miał tyle promili, że ledwo wysiadł z auta

"Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są, to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. "Rodzinka.pl" Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich, przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami" - napisała aktorka.

"Chciałabym Wam podziękować za to, że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. Rodzinkę tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team, co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że "Rodzinka.pl" będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin" - dodała.

Pomysł serialu opierał się na kanadyjskim "Les Parent". Bohaterami polskiej wersji była rodzinka Boskich, mieszkająca w Warszawie. Głównymi bohaterami byli Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak (rodzice) oraz ich serialowe dzieci: Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski, którzy dorastali w tym serialu na naszych oczach.

Całość wpisu wraz z filmikiem pożegnalnym Małgosi Kożuchowskiej tutaj

ZOBACZ TAKŻE:

1. Legenda polskiego sportu trafiła do szpitala. Sportowiec zapowiada, że się nie podda

2. Słynna polska fabryka zamyka się po ponad 150 latach działalności. Jej wyroby wielu z nas ma w swoich domach

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę