Małgorzata Godlewska. youtube/Małgorzata Godlewska
Źródło: youtube/Małgorzata Godlewska
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 22 Grudnia 2019

Jędraszewski i Głódź na tle półnagiej Godlewskiej. Nagrała piosenkę, by potępić polskich hierarchów kościelnych

Małgorzata Godlewska wkroczyła na muzyczną scenę razem ze swoją siostrą. Podczas, gdy kariera Esmeraldy stanęła pod znakiem Fame MMA, Małgorzata nie zboczyła z pierwotnej ścieżki. Choć większość jej wykonań budzi politowanie, piosenkarka do swojej twórczości, ewidentnie włącza coraz mocniejszy przekaz.

Dla większości osób Małgorzata Godlewska pozostaje obiektem kpin. Piosenkarce zarzuca się brak umiejętności wokalnych i parcie na szkło, które wywierać ma eksponując swoje ciało. Gdyby jednak odciąć wstępnie nadaną jej łatkę, można by pomyśleć, że występy gwiazdy coraz bardziej przypominają zaangażowane społecznie performance. Swego czasu dała wsparcie środowisku LGBT a teraz - jednoznacznie potępiła przypadki krycia pedofilii w kościele.

Co tu się dzieje? W programie TVP na żywo goście stanęli przed księdzem i zaczęli wspólnie odmawiać modlitwęCo tu się dzieje? W programie TVP na żywo goście stanęli przed księdzem i zaczęli wspólnie odmawiać modlitwęCzytaj dalej

Małgorzata Godlewska w dobrej sprawie

Jej ostatni teledysk pozostaje w podobnej estetyce, co dotychczasowe. Małgorzata występuje w bieliźnie na tle animacji i śpiewa kolędę. Tym razem wybrała "Cichą noc". Nie bez powodu.

- Jeżeli oburza Cię widok boskiego ciała a przechodzisz obojętnie wobec czynów moich „Śnieżynek”, które spuszczają zasłonę „cichej nocy” na niecne czyny swoich współpracowników to jesteś zwyczajnym PatoKatolikiem… Zapraszam do zapoznania się z raportem Fundacji "Nie lękajcie się". Lista polskich Biskupów, którzy ukrywali lub przenosili księży-sprawców pedofilii - czytamy w opisie nowego teledysku.

Na tle Godlewskiej pojawiają się płatki śniegu ze zdjęciami najważniejszych, polskich hierarchów kościelnych.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. "Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji"

3. Atak na klinikę Ewy Błaszczyk, ratującej dzieci w śpiączce. Jak można być tak okrutnym?

4. Magdalena Ogórek o dziennikarce TVN: "Jak można malować brwi markerem?"

5. Giertych upokarza Brudzińskiego. Ujawnia kulisy jego relacji z Kaczyńskim

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak