Magdalena Ogórek dostała nową pracę w TVP. "Jak miło wrócić po latach!". facebook.com/2MagdalenaOgorek
Źródło: facebook.com/2MagdalenaOgorek
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 4 Stycznia 2020

Magdalena Ogórek w nowej pracy. "Miło wrócić po latach"

Magdalena Ogórek dostała nową pracę w TVP, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dziennikarka współprowadzi m.in. programy "Studio Polska" oraz "W tyle wizji" na antenie TVP Info. "Jak miło wrócić po latach!"

Wywiady Magdaleny Ogórek w Radiu Opole nadawane będą już od przyszłego tygodnia. Będzie się to odbywało w ramach czwartkowych wydań "Loży radiowej". Jak informuje Press, Magdalena Ogórek będzie prowadziła również wywiady w Radiu Koszalin - te będą emitowane od połowy stycznia w piątki.

TVP wkopało się z impetem. Telewizji wytyka się kłamstwo, jakiego jeszcze nie byłoTVP wkopało się z impetem. Telewizji wytyka się kłamstwo, jakiego jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Magdalena Ogórek dostała nową pracę w TVP

"Raz w tygodniu prosto z Sejmu połączy się z nami Magdalena Ogórek, dziennikarka TVP Info, która będzie przeprowadzała wywiady z opolskim parlamentarzystami i nie tylko" - napisał na Twitterze Piotr Moc z Radia Opole. "Opole - miasto, któremu oddałam serce jako studentka. Piękne wspomnienia i wachlarz doświadczeń zabrałam z sobą dalej, w życie. Jak miło wrócić po latach!" - odpowiedziała Magdalena Ogórek.

twitter.com/ogorekmagda

To nie debiut Magdaleny Ogórek na antenie TVP, gdyż prezenterka już od kilku lat współpracuje z TVP Info, stąd użycie przez nią słowa "wrócić". Na antenie wspomnianej stacji dziennikarka współprowadzi programy "Studio Polska", "W tyle wizji" oraz jest jedną z gospodarzy "O co chodzi?". Dodatkowo prowadzi rozmowy w ramach magazynu "W samo południe" w radiowej Jedynce, a od końca 2017 roku Ogórek jest związana także z Radiem Szczecin.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala

3. Iberion - grupa mediowa przyszłości

4. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion

5. TVP odpowiada za materiały o Aleksandrze Dulkiewicz. "Nic im o tym nie wiadomo"

6. Smutne wiadomości. Dariusz Sawicki przegrał walkę z nowotworem