Magdalena Ogórek
Źródło:instagram/magdalena.ogorek
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 8 Listopada 2019

Wyciągnęli zdjęcie Magdy Ogórek, którego nie publikowano. Trudno uwierzyć

Magdalena Ogórek, choć największą rozpoznawalność przyniósł jej start w wyborach prezydenckich 2015 roku, była powiązana z rynkiem medialnym znacznie wcześniej. Niewiele osób pamięta, że jeszcze przed debiutem politycznym odgrywała epizodyczne role w serialach, a od 2014 roku, prowadziła Atlas świata w TVN24 Biznes i Świat. Teraz opublikowano jej zdjęcie z jeszcze wcześniejszego etapu kariery.

Magdalena Ogórek karierę polityczną rozpoczynała w Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Początkowo w klubie parlamentarnym, następnie, jako współpracowniczka Grzegorza Napieralskiego, by w 2015 roku wystartować w wyborach prezydenckich.

Hołownia prezydentem Polski? 50% Polaków go rozpoznaje, buduje strategię i strukturyHołownia prezydentem Polski? 50% Polaków go rozpoznaje, buduje strategię i strukturyCzytaj dalej

Po przegranej związała się z konserwatywnym “Do Rzeczy” a następnie z TVP Info, w którym prowadzi programy, takie jak “Studio Polska”, “W tyle wizji” i “Minęła dwudziesta”.

Okazuje się, że z dziennikarstwem Magda Ogórek, związać się chciała jeszcze, jako bardzo młoda osoba. Świadczy o tym opublikowane przez jednego z internautów zdjęcie.

Magdalena Ogórek kandydatką na prezenterę Vivy

Zdjęcie kandydującej na prezenterkę Vivy, Magdy Ogórek, opublikował na Twitterze jeden z internautów. Sama zainteresowana potwierdziła autentyczność skanu.

- Niesamowite, że to gdzieś przetrwało! Miałam ze 20lat wygrałam wtedy głosami Czytelników:) ps. No i gdzie te operacje plastyczne, hę? Botoxy i inne? - skomentowała Ogórek.

Magdalena Ogórek wystartowała w konkursie na prezentera Vivy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News