Magdalena Ogórek. TVP Info/W kontrze/28.11.20/ScreenŹródło: TVP Info/W kontrze/28.11.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 29 Listopada 2020

Jakimowicz przedrzeźniał Magdalenę Ogórek w programie na żywo, nie wytrzymała. "Jarek, opamiętaj się"

Co się stało? Magdalena Ogórek poprowadziła niecodzienne wydanie "W kontrze". Prowadzącym dopisywał dobry humor. W pewnym momencie jej partner zawodowy zaczął ją przedrzeźniać. Wymachiwał rękami, a oboje śmieli się w głos.

Obserwując materiały emitowane przez Telewizję Polską, można spodziewać się licznych nawiązań do bieżących tematów społeczno-politycznych. Radykalne poglądy wielokrotnie prezentowała sama Magdalena Ogórek. Dzisiejsze wydanie jej projektu publicystycznego znacznie odbiegało jednak od prezentowanych dotychczas scen.

Niemoralne propozycje w Niemoralne propozycje w "Jeden z dziesięciu", zaskakujące. Interweniował sam Tadeusz Sznuk, nie powinno się wydarzyćCzytaj dalej

Od 22 października publiczny nadawca śledzi niemal każdy krok liderek Strajku Kobiet. Nieustannie słyszymy też o "zabijaniu nienarodzonych dzieci", władzach Niemiec dążących do powiązania unijnych funduszy z, jak określa to redaktor "Wiadomości", ideologicznymi kryteriami, czy też agresywnym zachowaniem Marty Lempart.

Na wizji Magdalena Ogórek nie mogła uspokoić swojego kolegi. Wyjątkowa atmosfera na planie

Magdalena Ogórek postanowiła zrobić wyjątek od tak zwanej bieżączki i poświęcić dużą część programu tematyce społeczno-rozrywkowej. W studiu gościli sportowcy, młode talenty, a nawet posłanka Lewicy - Monika Pawłowska, która rozmawiała z prezenterami o swoich zwierzętach oraz zainteresowaniach. 

Atmosfera, jakiej dawno w TVP nie było, udzieliła się Jarosławowi Jakimowiczowi. Dziennikarz znany ze stanowczych opinii o ruchach opozycyjnych nie tylko zasypywał komplementami przedstawicielkę Lewicy, ale też postanowił przedrzeźniać Magdalenę Ogórek.

Oboje redaktorzy byli wyjątkowo rozemocjonowani. Trzeba przyznać, że dzisiejsze wydanie "W kontrze" mogłoby przypaść do gustu nawet najbardziej zagorzałym przeciwnikom Magdaleny Ogórek, gdyż panowała w nim wyjątkowo luźna, nieofensywna atmosfera. Podczas gdy dziennikarka rozmawiała z Jakubem Molędą o ochronie młodych ludzi, którzy osiągnęli sukces, Jakimowicz zaczął naśladować gestykulację swojej koleżanki.

Uczestnicy Uczestnicy "Gogglebox" oburzeni "Motelem Polska" TVP. "Poziom mojego zażenowania sięgnął zenitu"Czytaj dalej

 - Od kilku lat obserwujemy wysyp młodych talentów. To, co nasi polscy, rodzimi, mali wokaliści robią na Eurowizji - zaczęła redaktorka, po czym przerwała i dodała - Jarek, opamiętaj się. Ja mam gestykulację, jestem ekstrawertyk. 

Jakimowicz wymachiwał rękami, robił zabawne miny, a ostatecznie śmiał się z Ogórek do rozpuku. Żartobliwa sytuacja rozbawiła także gości redaktorów. Chwilę wcześniej prowadzący "W kontrze" mówił o "pięknych lokach" Moniki Pawłowskiej, pytając, czy kierowanie komplementów w stronę feministek nie stanowi dla nich obrazy. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
2. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
3. MF dementuje plotki, które zasiały panikę wśród Polaków. Miliony odetchną z ulgą
4. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

"W kontrze" wspomniało nawet o pierwszych opadach śniegu w Warszawie. Trudno zrozumieć, co konkretnie skłoniło dziennikarzy do drastycznej zmiany konwencji programu. Warto podkreślić, że projekt Magdaleny Ogórek, choć zalicza się do najmłodszych, osiąga niemałe sukcesy oglądalności. 

W TVP Info nie zabrakło także rozmowy z trenerką fitness, układającą swoje programu ćwiczeniowe do muzyki ludowej. Na wizję weszła skacząc i rozgrzewając się na ulicy. Swojego zachwytu nie kryli prowadzący, którzy próbowali rozgryźć fenomen rozmówczyni.

Uczestniczka Uczestniczka "Rolnik szuka żony" odmówiła rolnikowi. Rodzice oburzeni, jak śmiała powiedzieć "nie"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Przez specjalistów nazywany jest "cichym zabójcą". Ryzyko zachorowania znacznie wzrasta po 40. roku życia
  2. Zrobisz wyborny deser z mąki od Rydzyka za 51 zł/kg? Ma wyjątkowe właściwości, ale kosztuje skandalicznie dużo
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Stewardessa nie wytrzymała i przerwała milczenie. Nie do pomyślenia, co się dzieje za kulisami linii lotniczych
  7. Bardzo ważna wypowiedz ministra edukacji. Chodzi o koniec nauki zdalnej i powrót dzieci do szkół

Źródło: [TVP/W kontrze]