Magdalena Ogórek TVP. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Sierpnia 2020

Magdalena Ogórek przeszła osobisty dramat. Niewielu ma świadomość, co się wydarzyło

Magdalena Ogórek, dziennikarka TVP zmagała się z poważnymi problemami w dzieciństwie. Jako 13-latka musiała pogodzić się ze stratą rodzica. Przykra sytuacja została opisana przez media. Była polityczka do dziś opiekuje się się jednym z bliskich.

Jedna z głównych twarzy Telewizji Polskiej budzi w wielkie emocje. Od wyborów prezydenckich w 2015 roku, Magdalena Ogórek nie schodzi z nagłówków największych mediów. Dynamiczny rozwój kariery w TVP oraz drastyczna zmiana poglądów przysporzyła Ogórek wrogów. Od kilku tygodni redaktorka współpracuje też z Jarosławem Jakimowiczem przy nowej produkcji "W kontrze". W ostatnim czasie ujawniono, że nowy projekt stacji okazał się hitem. Mało kto jednak wie, z czym zmagała się kobieta, gdy miała zaledwie 13 lat.

TVN zagrożony przez kontrowersyjną ustawę? Interweniowała ambasadorTVN zagrożony przez kontrowersyjną ustawę? Interweniowała ambasadorCzytaj dalej

Magdalena Ogórek, dziennikarka TVP straciła mamę w wieku 13 lat

Pierwsze doniesienia o rodzinie Magdaleny Ogórek powstały jeszcze w 2015 roku. Dawna kandydatka na urząd głowy państwa musiała wówczas pilnie przerwać działania kampanijne. Wszystko przez zdrowie swojego taty, który trafił do szpitala. Dziennikarka TVP jest bardzo zżyta z tatą. Oboje musieli przejść przez śmierć najważniejszej kobiety w ich życiu. Mama byłej polityczki zmarła, gdy ta miała zaledwie 13 lat. Redaktorka wspomniała ją w jednym z wpisów na Twitterze.

wtv.pl - portal informacyjny"Dzień dobry TVN" z zupełnie nową parą prowadzących. Takiego wyboru nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Dziennikarka TVP swoim wpisem na Twitterze poruszła nawet swoich politycznych przeciwników. Śmierć rodzica, zwłaszcza w tak młodym wieku, stanowi wielki cios. "Nie ma Jej już prawie 30 lat", wspomina dziennikarka. "»Córeczko najdroższa, zawsze będę przy tobie« - napisała na kartce, którą potem odebraliśmy z Tatą ze szpitala razem z Jej rzeczami" - wspomina Magdalena Ogórek. Wyjaśnijmy, że przyczyną śmierci okazał się nowotwór. Prowadząca "W kontrze" TVP zaapelowała do kobiet o wykonywanie regularnych badań lekarskich. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie żyje uwielbiany przez Polaków aktor znany z największych kinowych hitów. Miał dopiero 43 lata
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. ZUS może wypłacać nawet 4294 zł dodatku do emerytury miesięcznie. Na razie korzysta tylko 2,2 tys. osób

Magdalena Ogórek, dziennikarka TVP otrzymywała od swojej mamy wiele miłość. Obie były dla siebie niezwykle ważnymi osobami. Redakcja "Faktu" podaje, że pasja do książek, historii oraz pozdróży została zaszczepiona w redaktorce właśnie przez jej mamę. Kobieta zmarła, bo zbyt późno wykryto u niej chorobę. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Panika w tramwaju, pasażerowie uciekli. Zakażona kobieta szukała pomocy, chciała jechać do szpitala
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Nowe obostrzenia dla Polaków. Nie jest dobrze, chodzi o kraje uwielbiane przez turystów

Źródło: [Fakt]