Magdalena Ogórek opuściła szpital, poinformowała Wirtualna Polska.. (zd. il.) Wikimedia Commons/Stiopa (CC BY-SA 4.0)/Pixabay.comŹródło: (zd. il.) Wikimedia Commons/Stiopa (CC BY-SA 4.0)/Pixabay.com
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 25 Września 2020

Magdalena Ogórek nagle opuściła szpital. Dramatycznie zrelacjonowała przez co przechodzi, nie do uwierzenia

Magdalena Ogórek trafiła dziś do szpitala, po czym opublikowała zdjęcie, na którym trzymała w dłoni różaniec, co zaalarmowało fanów dziennikarki TVP. Wirtualna Polska przekazała, że była kandydatka na prezydenta opuściła już placówkę. W rozmowie z portalem Ogórek opowiedziała o swoim stanie zdrowia.

Magdalena Ogórek dała się poznać szerszej publiczności jako kandydatka na prezydenta RP z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Dziś niedoszła głowa państwa pozostaje jednak jedną z twarzy "dobrej zmiany" i prężnie działa w Telewizji Polskiej. Dodatkowej popularności dziennikarce przysporzyła rola współprowadzącej programu "W kontrze", gdzie występuje u boku Jarosława Jakimowicza, najnowszej gwiazdy publicznego nadawcy. Dziś Ogórek poinformowała jednak, że nie pojawi się w programie "O co chodzi", którego jest gospodynią.

Gwiazdor TVP uległ tragicznemu wypadkowi. Dramatyczny apel o pomoc, nie jest dobrzeGwiazdor TVP uległ tragicznemu wypadkowi. Dramatyczny apel o pomoc, nie jest dobrzeCzytaj dalej

Magdalena Ogórek opuściła szpital

O pobycie w szpitalu Magdalena Ogórek opowiedziała Wirtualnej Polsce. – Dzisiaj wróciłam do domu, program "O co chodzi" wyjątkowo będzie za mnie prowadził kto inny, a patrząc optymistycznie, jutro już pojawię się na antenie – przekazała dziennikarka TVP w rozmowie z portalem. Zaznaczono, że powodem pogorszenia się stanu zdrowia byłej działaczki SLD jest natłok obowiązków, presja oraz zbyt szybkie tempo pracy.

Agata Duda zebrała się na zaskakujący gest, wszystkiemu towarzyszyły media. Co się stało?Agata Duda zebrała się na zaskakujący gest, wszystkiemu towarzyszyły media. Co się stało?Czytaj dalej

– Jak to w życiu, mam trochę cięższy czas i myślę sobie, że to się wszystko kumuluje. Od kampanii prezydenckiej w 2015 r. pracuję bez wytchnienia. Od tamtego czasu wydałam książkę, a teraz jestem w trakcie pisania drugiej – przekazała Magdalena Ogórek, która za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała dziś fanów o przykrym zdarzeniu. Na fotografii trzymała różaniec, co dawało jej fanom niejakie powody do niepokoju. O sprawie pisaliśmyprzed kilkoma godzinami.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Jajka po japońsku zdobywają popularność wśród Polaków. Dzięki 1 trikowi wychodzą idealne, zrobisz je w parę chwil
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

"Kochani, trochę zbyt dużo ostatnio spadło mi na głowę i wczoraj skończyło się tak. Na szczęście w nocy wróciłam do domu. Dziś poleżę, 'poodpoczywam', jutro już będzie lepiej. Za Zdrowaśkę - z góry wdzięczna", czytaliśmy na Twitterze Ogórek.

Ogórek Magda trafiła do szpitala.

– Myślę, że dużo spokoju mi się teraz przyda i to chyba na tyle, bo widzów i sympatyków mam wspaniałych. Trafiłam na fantastycznych ratowników medycznych. Wszyscy mnie otoczyli opieką, dzięki czemu czułam się bezpiecznie – dodała gwiazda Telewizji Polskiej, cytowana przez WP.

źrodło: WP / Twitter

Co się stało z największą gwiazdą serialu Co się stało z największą gwiazdą serialu "Na Wspólnej"? Jest nie do poznaniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci stracą nawet 2,3 tys. złotych. Miała być sprawiedliwość, a jest oburzenie
  2. Cała Polska podaje dalej. Zaginęła Aleksandra Salamończyk, pomóżmy ją odnaleźć
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News