Magdalena Ogórek. Twitter/Magdalena OgórekŹródło: Twitter/Magdalena Ogórek
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Września 2020

Magdalena Ogórek w szpitalu. Zamieściła niepokojące zdjęcie, co się dzieje?

Magdalena Ogórek znalazła się w szpitalu. Niespodziewanie opublikowała zdjęcie, które zaniepokoiło fanów. Wskazała, że spadło na nią zbyt dużo stresu. Internauci przekazują dziennikarce TVP wyrazy współczucia. Co dzieje się z redaktorką Telewizji Polskiej?

Dziennikarka TVP od 2015 roku żyje w ciągłym stresie. Nieudana kampania prezydencka, nagła zmiana politycznego frontu oraz działalność pisarki odcisnęły swoje piętno na jej zdrowiu. Magdalena Ogórek spotyka się też z ostrą krytyką. Telewizja Polska stale angażuje redaktorkę w kolejne projekty. Od kilku tygodni Magdalena Ogórek wspólnie z Jarosławem Jakimowiczem prowadzą program "W kontrze". Okazuje się, że stres przytłoczył prezenterkę.

Magdalena Ogórek nagle opuściła szpital. Dramatycznie zrelacjonowała przez co przechodzi, nie do uwierzeniaMagdalena Ogórek nagle opuściła szpital. Dramatycznie zrelacjonowała przez co przechodzi, nie do uwierzeniaCzytaj dalej

Magdalena Ogórek trafiła do szpitala. Co się dzieje?

Magdalena Ogórek umieściła krótki wpis na Twitterze. Dołączyła do niego fotografie ze szpitalnego łóżka. Widzimy na nim dziennikarkę TVP z różańcem w ręku. Na łóżku leży również lektura, z która Ogórek spędziła trudne chwile. "Kochani, trochę zbyt dużo ostatnio spadło mi na głowę i wczoraj skończyło się tak. Na szczęście w nocy wróciłam do domu. Dziś poleżę, poodpoczywam, jutro już będzie lepiej. Za Zdrowaśkę - z góry wdzięczna" - napisała prezenterka.

Prezydent po raz kolejny zlekceważony? Zaskakujące słowa: Prezydent po raz kolejny zlekceważony? Zaskakujące słowa: "Kaczyński nie musi konsultować tego z Dudą"Czytaj dalej

Wiele wskazuje na to, że powodem, dla którego Magdalena Ogórek trafiła do szpitala, był właśnie stres. Wciąż nie wiemy, czy prezenterka wystąpi w jutrzejszym wydaniu "W kontrze". Zadeklarowała, że chciałaby powrócić na antenę TVP. Trudno jednak stwierdzić, jak Magdalena Ogórek będzie czuła się po pierwszej nocy w domowym zaciszu. Była kandydatka na urząd prezydentki Polski nie podała też, co dokładnie sprawiło, że wylądowała w szpitalu. Podała jednynie, że musiała zmagać się ze zbyt dużą ilością stresu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Powinny znaleźć się w sezonowym menu każdego Polaka. W placku drożdżowym śliwki smakują najlepiej
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Magdalena Ogórek od godziny otrzymuje wiele słów wsparcia ze strony internautów. Sytuacje zagrożenia zdrowia sprawiają, że opinia publiczna odkłada polityczne spory na bok. Warto podkreślić, że stan zdrowia Magdaleny Ogórek nie zagraża jej życiu. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną złego samopoczucia jest stres oraz przepracowanie.

Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek

Źródło: [Twitter/Magdalena Ogórek]

Przygnębiające odkrycie Przygnębiające odkrycie "Uwaga TVN". Tragiczny widok, słynna gwiazda w domu z ponad 70 psami i szczuramiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska śmietnikiem Europy. Ilość wywożonych do nas śmieci poraża
  2. Alarmy bombowe w szkołach w całej Polsce. Ewakuowano kilkanaście placówek na Mazowszu
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News