Magdalena Ogórek dyskutuje z internautą. instagram.com/magdalena.ogorek, Wikimedia Commons/G. WysockiŹródło: instagram.com/magdalena.ogorek, Wikimedia Commons/G. Wysocki
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 24 Listopada 2020

Magdalena Ogórek znów szczuje na Strajk Kobiet? Karygodne: "Idź zwracać na siebie uwagę gdzie indziej. Do pani Lempart np."

Magdalena Ogórek wdała się w dyskusję z jednym z obserwujących ją na Instagramie internautów. W swoich słowach odniosła się do przedstawicielki Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, Marty Lempart. Wypowiedź dziennikarki TVP szokuje.

Obserwujący konto na Instagramie należące do Magdaleny Ogórek mogli być świadkami ciekawej utarczki słownej, do której doszło między dziennikarką TVP, a jednym z internautów.

Zaskakująca wpadka w programie na żywo. Robert Mazurek nie odpuścił, gość nagle zaniemówiłZaskakująca wpadka w programie na żywo. Robert Mazurek nie odpuścił, gość nagle zaniemówiłCzytaj dalej

Starcie z Magdaleną Ogórek

Magdalena Ogórek jest jedną z najważniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Wcześniej znana głównie z kandydowania na prezydenta Polski z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej w 2015 r.  i epizodycznego występu w jednym z komediowych seriali, szybko odnalazła się w nowych, nieznanych jej wcześniej realiach. 

Choć jej związek z naczelną polską partią lewicową mógł budzić wątpliwości co do jej obecnego prawicowego ukierunkowania, pracownikom jak i widzom TVP zdaje się to nie przeszkadzać. Magdalena Ogórek zaczęła być kojarzona jako jedna z głównych twarzy nowej Telewizji Polskiej pod kierownictwem Jacka Kurskiego.

Magdalena Ogórek prowadzi również konto na Instagramie, na którym dzieli się z fanami swoimi fotografiami i krótkimi przemyśleniami. W jednym z ostatnich wpisów zaprezentowała swoje zdjęcie w towarzystwie Jarosława Jakimowicza, z którym prowadzi program "W kontrze".

Niespodziewanie ostre starcie na żywo w Polsat News. Niespodziewanie ostre starcie na żywo w Polsat News. "Jeżeli ma pani mózg i potrafi liczyć", gościom puściły nerwyCzytaj dalej

Dziennikarka TVP załączyła do fotografii kilka słów, w których zachęcała do oglądania nowego odcinka, w którym miała być mowa m.in. o "skarbach Dolnego Śląska". Ni stąd ni zowąd, na jej wpis postanowił zareagować jeden z internautów, z którym Magdalena Ogórek weszła w krótką polemikę. 

Magdalena Ogórek wchodzi w dyskusję

Zdjęcie przedstawia wpis Magdaleny Ogórek na jej Instagramie. To pod tą fotografią doszło do utarczki słownej między dziennikarką a jednym z internautów. (instagram.com/magdalena.ogorek)


"Pani historyk" 

Internauta, który zaczepił na Instagramie Magdalenę Ogórek w gorzkich słowach odniósł się do jej działalności w Telewizji Polskiej. Zarzucił jej "tchórzostwo i krótkowzroczność", jakie nie powinny cechować, jego zdaniem, historyczki, jaką z wykształcenia jest prezenterka TVP. 

"Hańba. Jestem panią historyk, a nie historyczką." - odparła krótko Magdalena Ogórek, nawiązując do sporu polonistów dotyczącego feminizacji języka polskiego. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
2. Ponad 9 tys. zł dodatkowo do emerytury co rok. Strumień pieniędzy popłynie, może należy się i tobie
3. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

Internauta szybko odpowiedział na komentarz byłej kandydatki na prezydenta sugerując, że "historyczkę" powinno w jej przypadku zastąpić słowo "histeryczka". Zmianę jej politycznego ukierunkowania podsumował nazywając Magdalenę Ogórek "chorągiewką". To zdecydowanie rozwścieczyło prezenterkę TVP. 

"chłopcze, idź zwracać na siebie uwagę na inne profile. Do pani Lempart np." - to odpowiedź Magdaleny Ogórek na ripostę jednego z obserwujących jej konto na Instagramie internautów. To dziecinne zagranie dziennikarki doprawdy lepiej pozostawić bez komentarza. 

Rozżalenia użytkownika Instagrama, który wszedł w dyskusję z Magdaleną Ogórek najwyraźniej nie podzielają inni obserwatorzy jej konta. Wielu pisze, że z niecierpliwością czeka na program; niektórzy stwierdzają też, że jest zbyt krótki. 

Zdjęcie wyróżniające przedstawiające Magdalenę Ogórek pochodzi z jej Instagrama (instagram.com/magdalena.ogorek)

źródło: instagram.com/magdalena.ogorek

Niewiarygodne, Jarosław Jakimowicz wypalił z samego rana na TVP Info. W okropnych słowach obrażał przedstawicielki Strajku KobietNiewiarygodne, Jarosław Jakimowicz wypalił z samego rana na TVP Info. W okropnych słowach obrażał przedstawicielki Strajku KobietCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wiemy, ile koronawirus utrzymuje się na banknotach. Przeprowadzono nowe badania
  2. Najlepszy możliwy przepis na surówkę z kapusty pekińskiej. Idealny dodatek do dań
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Skandal z udziałem Polaka. Wyjechał na wakacje za granicę. Dopuścił się porażającego czynu
  7. Rozebrał najdroższego iPhone'a na części pierwsze. Jeden szczegół robi piorunujące wrażenie