Magdalena Ogórek zarabia niebotyczne pieniądze. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 21 Maja 2020

Magdalena Ogórek nie będzie zadowolona. Ujawniono jej zarobki

Magdalena Ogórek jest jedną z głównych twarzy TVP info. Prowadzi jedne z najlepiej oglądanych programów stacji. Budzi to wiele pytań o zarobki dziennikarki. Temat ten wraca do debaty publicznej niczym bumerang. Milczenie w sprawie wynagrodzenia prezenterki przerwał senator Borusewicz. Liczby, które podał, są niebotyczne.

Dziennikarka TVP info pozostawia poziom swojego wynagrodzenia w tajemnicy. Choć wciąż zaskakuje wysokim poziomem życia, nie podała dokładnie, jakie cyfry znajdują się na jej koncie w banku. Sprawa ta wróciła na tapetę przy okazji posiedzenie jednej z senackich komisji. Wyższa izba zebrała reprezentantów grupy zajmującej się kulturą oraz środkami przekazu. Debatowano na temat sytuacji, jaka ma miejsce w Programie Trzecim Polskiego Radia. W burzliwej dyskusji udział wzięli również przedstawiciele ze świata mediów.

Skandal w Radiu Zet, miał być wywiad z Latkowskim. Beata Lubecka nagle wyszła ze studiaSkandal w Radiu Zet, miał być wywiad z Latkowskim. Beata Lubecka nagle wyszła ze studiaCzytaj dalej

Magdalena Ogórek zarabia niebotyczne pieniądze?

Podczas sporu byłemu marszałkowi Senatu puściły nerwy. Bogdan Borusewicz, bo o nim mowa, podał roczne wynagrodzenie, jakie otrzymuje była kandydatka SLD w wyborach Prezydenckich. Polityk KO wskazuje, że przed rządami PiS, biorąc udział w programach nie wiedział, jakie poglądy na prowadzący. Jak wskazał, bardzo cenił sobie tę nie wiedzę. Uszczypiliwie wypomniał on Magdalenie Ogórek, że w ciągu roku otrzymuje aż 600 tysięcy złotych rocznie.

- Ilekroć w poprzednim okresie minionym przychodziłem do radia, a także do telewizji, to ja nie wiedziałem jakie poglądy ma dziennikarz, który ze mną rozmawia. I uważam, że jest to bardzo ważna wartość. A teraz? Oczywiście zaczęło się od Jedynki [...] Ja nie wiem czy pani Ogórek nie wystarczy te 600 tysięcy rocznie, które na podstawie umowy zlecenie otrzymuje z telewizji? Czy jeszcze trzeba jej dodać? - wskazuje Borusewicz.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Żona Kosiniaka-Kamysza otrzymała odpowiedź na list do Agaty Dudy. Będziecie zaskoczeni
2. Nowe zasady dla par młodych. Od przyszłego miesiąca zmiany w weselach, już znamy szczegóły

Przypomnijmy, że niedługo po uzyskaniu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość, redaktorka od razu przeszła stronę Jarosława Kaczyńskiego. Choć sama deklarowała, że na prezydentkę w 2015 roku kandydowała, jako osoba niezależna wielu postanowiło wypomnieć działaczce jej polityczną przeszłość. Warto podkreślić, że aktywistka pracowała wcześniej w kancelarii prezydenta Kwaśniewskiego, a sama startowała w wyborach do Sejmu z list SLD. W 2011 roku ubiegała się o elekcję w okręgu rybnickim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sędzia wydał wyrok śmierci za pomocą wideokonferencji. Pierwszy taki przypadek w historii
  2. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  3. Jacek Kurski nagle wraca na funkcję prezesa TVP? Najnowsze doniesienia Wirtualnych Mediów, nikt się nie spodziewał
  4. Dariusz Piontkowski podjął zaskakującą decyzję. Ważne informacje dla wielu uczniów
  5. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę
  6. Uwielbiane przez Polaków miejsce ogłosiło ważną decyzję. Podano datę, już wkrótce
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News