Magdalena Ogórek. Kadr z programu "W Kontrze" 20.09.20.Źródło: Kadr z programu "W Kontrze" 20.09.20.
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 20 Września 2020

Jarosław Jakimowicz na wizji w TVP Info uniżył kobietom, a Magdalena Ogórek nie zareagowała. Oburzające

Magdalena Ogórek razem z Jarosławem Jakimowiczem prowadzą od niedawna program "W Kontrze". Dziś na ekranie wystąpił najmłodszy poseł w Sejmie. Postanowiono go zapytać, jak zachęcić młodych mężczyzn do polityki, ale w sposób nietypowy. Okazuje się, że zachętą mogą być "ładne dziewczyny".

Magdalena Ogórek jest obecnie dziennikarą TVP Info. W przeszłości próbowała swoich sił w "Studio Polska" TVP, jednak zastąpiła ją młodsza koleżanka.

Transpłciowy nastoletni Wiktor rzucił się pod pociąg i zmarł. Dramatyczna relacja matki, łzy napływają do oczuTranspłciowy nastoletni Wiktor rzucił się pod pociąg i zmarł. Dramatyczna relacja matki, łzy napływają do oczuCzytaj dalej

Magdalena Ogórek nie zareagowała. Jarosław Jakimowicz o zachęcaniu do polityki

Telewizja Polska z pewnością chwali sobie pracę Magdaleny Ogórek. Dziennikarka zdążyła poprowadzić już kilka produkcji. W ostatnich tygodniach możemy ją oglądać w towarzystwie Jarosława Jakimowicza w programie TVP Info "W Kontrze". Aktor słynie m.in. z podziękowań złożonych na ręce Anotniego Macierewicza za walkę o wolną Polskę.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
2. 70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce
3. Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulców

W 2015 roku Magdalena Ogórek kandydowała na urząd prezydentki naszego kraju. Mogła wtedy liczyć na poparcie Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Jednak po przegranych wyborach zupełnie zmieniła poglądy i przeszła na drugą stronę barykady politycznej, nawiązując w międzyczasie współpracę z TVP. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy mediów publicznych. Wciąż pozostaje aktywna na swoim Twitterze, zaskakując często zaskakującymi wpisami.

Zapiekane placki ziemniaczane po beskidzku. Zaskakujący sposób na klasyczne danie z nietuzinkowym składnikiemZapiekane placki ziemniaczane po beskidzku. Zaskakujący sposób na klasyczne danie z nietuzinkowym składnikiemCzytaj dalej

Dziś "W Kontrze" wystąpił najmłodszy poseł w Sejmie, Robert Gontarz. Jarosław Jakimowicz zdecydował się postawić mu niecodzienne pytanie "jak przekonać dwudziestolatka do polityki?" w trzech punktach. Prowadzący dodał, że wiele partii próbowało przekonać młodych urodziwymi kobietami. Dlaczego akurat przekonać mężczyzn do polityki? Dlaczego nie młodych ludzi, tylko wyszczególniając płeć? To pytanie pozostawimy bez odpowiedzi.

- Takie trzy punkty, jakby pan powiedział, jak przekonać dwudziestolatka do polityki? Wiem, że próbowały partie przekonywać ładnymi dziewczynami, przy każdych wyborach się one pojawiają tzw. aniołki nie wiem były tego, aniołki tamtego, ale Pan wymieni trzy swoje. Jestem ciekaw co pan powie? - (wypowiedź oryginalna) mówił na wizji Jakimowicz.

Co na to Magdalena Ogórek? Zapytała, czy chodzi o trzy aniołki. - Ale aniołki czy powody? - wtrąciła.

Mimo wszystko możemy domniemać, że Robert Gontarz próbował wyminąć nieco obsceniczne pytanie. Mówił o kwestiach ekonomicznych i lęku o mówieniu na ten temat. Wspominał także o "ludzkie twarzy". Dodał również kilka słów o cyfryzacji.

Źródło: Twitter.com/TOPTVPINFO

Więzienie nie jest jedynym dramatem Tomasza Komendy. Ujawniono, że po wyjściu na wolność nieludzko go wykorzystywanoWięzienie nie jest jedynym dramatem Tomasza Komendy. Ujawniono, że po wyjściu na wolność nieludzko go wykorzystywanoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden z największych polskich banków w tarapatach. GW: mógł pośredniczyć w praniu brudnych pieniędzy
  2. Tragedia w Warszawie. Mężczyzna wypadł z 6. piętra, nie żyje
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Ten kierowca w nietypowy sposób wjechał na autostradę. O krok od wielkiej tragedii

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News