Magdalena Ogórek wraz z Jarosławem Jakimowiczem prowadzi program "W kontrze". "W kontrze" 14.08.2020 (tvp.info)Źródło: "W kontrze" 14.08.2020 (tvp.info)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 17 Sierpnia 2020

Nagle w TVP Info Magdalenę Ogórek upomniał Jakimowicz w obecności posła: "Jesteś zazdrosny?". Będzie walka?

Magdalena Ogórek została współprowadzącą nowego programu Telewizji Polskiej "W kontrze". Partnerem dziennikarki w studio TVP Info wybrano Jarosława Jakimowicza. Ten od początku chwalił się swoistą "chemią" między prowadzącymi. Tym razem Ogórek na antenie mówiła z kolei o zazdrości Jakimowicza.

Duet tyleż ciekawy, co zaskakujący. Od początku pojawienia się programu na antenie Telewizji Polskiej prowadzący nie szczędzą sobie żartobliwych zaczepek. Nie brakowało też miłych słów, jakie pod adresem Magdaleny Ogórek wypowiedział po premierze pierwszego odcinka Jakimowicz. – Po programie wyściskaliśmy się jak dwoje bliskich znajomych. Widzę, że to będzie moja dobra koleżanka. Ja napisałem jej, że bez niej nie dałbym rady. Ona odpisała: "Dziękuję". Magdalena ma olbrzymią wiedzę, ona tym żyje, żyje polityką. Już mi podrzuca różne materiały, o których pewnie będziemy rozmawiać następnego dnia – zapewnił.

Fatalne informacje dla wszystkich Polek i Polaków. Zmiany odczujemy na własnej skórze i w portfelachFatalne informacje dla wszystkich Polek i Polaków. Zmiany odczujemy na własnej skórze i w portfelachCzytaj dalej

Magdalena Ogórek: "Zazdrosny jesteś"?

O chemii między prowadzącymi Jarosław Jakimowicz na wizji mówił również przed kilkoma dniami. – Już widzę te pudelki, już widzę to wszystko – odparła wówczas Ogórek, lekko teatralnie – i, jak się zdaje, żartobliwie – udając zażenowanie. Podobnych sytuacji między dwójką dziennikarzy (jak należałoby chyba napisać wobec nowej funkcji Jakimowicza, ulubionego eksperta Telewizji Polskiej) jest jednak mnogość.

Nagle trafił do szpitala, bliscy współpracownicy proszą o modlitwę. Niespodziewane, tragiczne doniesienia, chodzi o znanego kardynałaNagle trafił do szpitala, bliscy współpracownicy proszą o modlitwę. Niespodziewane, tragiczne doniesienia, chodzi o znanego kardynałaCzytaj dalej

W ostatnim wydaniu "W kontrze" prowadzący gościli na ekranie byłego posła Eugeniusza Kłopotka. Ogórek wielokrotnie zwracała się do gościa per "panie pośle kochany", co wzbudziło zainteresowanie Jarosława Jakimowicza. – Panie pośle, czy pan zwrócił uwagę, bo jak tak parokrotnie wsłuchując się, jak Magdalena zaczyna do pana mówić, i cały czas "panie pośle kochany" – zauważył.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ludzie umarli na miejscu, nie mieli żadnych szans. Trwa pilna akcja służb na południu Polski
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Popularna sieć sklepów wprowadza nowy obowiązek. Bez maseczki niczego ci nie sprzedadzą

– Ale co, zazdrosny jesteś? – odparła szybko współprowadząca. – Pan poseł Kłopotek wywołuje takie odczucia we mnie – dopowiedziała, na co dłużny nie pozostał pełniący rolę dziennikarza aktor. – Czwarty raz zaczynasz "panie pośle kochany" – zaznaczył Jarosław Jakimowcz. – Ale ty mi liczysz, przepraszam? Co tu się dzieję, naprawdę? To jest jakiś obłęd – śmiała się Magdalena Ogórek. Dialog prześledzić można m.in. pod tym LINKIEM. "Od dawna nie ma go już w polityce, nie bywał w mediach, a ledwie pojawił #WKontrze, a już wzbudził zazdrość Jarka Jakimowicza", czytamy w opublikowanym na Twitterze wpisie TVP Info.

Magdalena Ogórek o zazdrości Jarosława Jakimowicza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Seicento rozerwało na pół, silnik aż wypadł do rowu. Jedna osoba nie żyje, dwie walczą o życie
  2. Młodzi napędzają rozprzestrzenianie się epidemii? Stanowisko WHO
  3. Bracia Sekielscy znowu z kolejnym projektem. Czy znów będzie kontrowersyjnie?
  4. Język nienawiści i środowiska narodowe w TVP Info? Skandaliczne treści siejące zgorszenie, odpowiedź LGBT
  5. A. Macierewicz odpłynął u o. Rydzyka. Znów mówi o katastrofie smoleńskiej, Tuskowi zarzuca winę i kłamstwo, padły oskarżenia
  6. Prezydent podał się do dymisji. Rząd i parlament rozwiązane. Wiadomości ze świata

Źródło: "W kontrze" / Twitter