Magdalena Ogórek TVP Jarosław Jakimowicz. Twitter/TVP/W kontrze/ScreenŹródło: Twitter/TVP/W kontrze/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Sierpnia 2020

Magdalena Ogórek i Jakimowicz w TVP przekroczyli wszelkie granice. Śmiali się w głos, gdy ośmieszano drugiego człowieka

Magdalena Ogórek do TVP zaprosiła znanego bloggera. Wspólnie z Jarosławem Jakimowiczem słuchali, jak obraża Margot. Skandaliczne tezy gościa medium były okraszane śmiechem prowadzących. Cała sytuacja zbulwersowała część opinii publicznej.

Wyjaśnijmy, że Margot jest osobą niebinarną. Znana jako Małgorzata Sz. od kilku dni przebywa w płockim areszcie tymczasowym. Postawiono jej zarzuty w sprawie zdewastowania furgonetki obwieszonej homofobicznymi plakatami. W obronie zatrzymanej wielu aktywistów wyszło na warszawskie ulice. Protesty zostały spacyfikowane przez policję w wyjątkowo brutalny sposób. Oliwy do ognia dolała też nocna akcja wywieszenia tęczowych flag na stołecznych pomnikach. Jednym z nich była figura Jezusa Chrystusa. 

Nagle w TVP Info Magdalenę Ogórek upomniał Jakimowicz w obecności posła: Nagle w TVP Info Magdalenę Ogórek upomniał Jakimowicz w obecności posła: "Jesteś zazdrosny?". Będzie walka?Czytaj dalej

Magdalena Ogórek w TVP udostępniła czas antenowy bolggerowi, który obrażał Małgorzatę Sz.

Telewizja Polska podjęła temat ostatnich wydarzeń wokół mniejszości seksualnych. Magdalena Ogórek wspólnie z Jarosławem Jakimowiczem postanowili przyjrzeć się Margot na antenie TVP. Do swojego programu zaprosili prawicowego bloggera Waldemara Krysiaka. Mężczyzna bez żadnych skrupułów obrażał aresztowaną aktywistkę. - Nie ma żadnego Margot, jest anarchokomunista, który ogłosił się lesbijką - tłumaczył prowadzącym. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, kiedy kontrowersyjni komentatorzy wypowiadają się o osobach nieheteroseksualnych w tak skandaliczny sposób. 

Język nienawiści i środowiska narodowe w TVP Info? Skandaliczne treści siejące zgorszenie, odpowiedź LGBTJęzyk nienawiści i środowiska narodowe w TVP Info? Skandaliczne treści siejące zgorszenie, odpowiedź LGBTCzytaj dalej

- To, co działo się w Warszawie, było zorganizowane przez anarchokomunistyczny kolektyw. Absurd polega na tym, że głównymi inicjatorami jest heteroseksualna para, "Margot" Michał Sz. jest mężczyzną, który żyje w związku z kilkoma kobietami - komentował blogger, Waldemar Krysiak w rozmowie z Jarosławem Jakimowiczem i Magdaleną Ogórek. Oburzające deklaracje wywołały w TVP falę śmiechu. Dziennikarze radośnie komentowali specyfiką zaistniałej całej sytuacji. Oboje byli rozbawieni słowami prawicowego komentatora. Program, zdaniem medium, był na tyle wartościowy, że jego fragmenty opublikowano na oficjalnym koncie na Twitterze TVP. 

TVP. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz nie reagowali na słowa bloggera

Jarosław Jakimowicz od kilku tygodni może poszczycić się nową funkcją w Telewizji Polskej. Przy współpracy z Magdaleną Ogórek prowadzą program "W kontrze". Obie postacie budzą nie lada kontrowersje w naszym społeczeństwie. Zarówno im, jak i całemu TVP od kilku lat zarzuca cię brak obiektywizmu. Zwolennicy ruchów opozycyjnych twierdzą, że publiczna stacja jawnie wspiera Prawo i Sprawiedliwość. Mniejszości seksualne deklarują, że są obrażane przez dziennikarzy medium. Gorącej atmosfery z pewnością nie załagodzi podejście, z jakim przeprowadzono rozmowę na temat Małgorzaty Sz. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Poseł niezadowolony z braku podwyżek. Twierdzi, że za 7 tys. złotych nie da się przeżyć w Polsce
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. Gwiazdowski z ZUS ostro o 13. i 14. emeryturze: to polityczna nieodpowiedzialność. Wymienia też inne absurdy

Magdalena Ogórek w TVP już wcześniej prowadziła kontrowersyjne programy. Co tydzień mogliśmy oglądać ją w "Studio Polska". Swoją karierę w telewizji publicznej rozpoczęła niedługo po przegraniu wyborów prezydenckich. Od tego czasu redaktorka odcina się od swojej politycznej przeszłości. Po emisji "W kontrze" na dziennikarzy posypały się słowa krytyki. Zdaniem części widzów szydzenie z Małgorzaty Sz. było co najmniej nieadekwatne do powagi sytuacji.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z TVP "W kontrze" z 14 sierpnia.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wielka akcja, dotyczy dzieci. Będą kontrole
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Poważne groźby zza wschodniej granicy. Polska na celowniku

Źródło: [TVP/W kontrze]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!