Magdalena Ogórek Studio Polska. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Czerwca 2020

Co się stało z Magdaleną Ogórek? Widzowie czekali na jej wejście, ale dziennikarka nie poprowadzi już programu w TVP

Magdalena Ogórek, prowadząca "Studio Polska", zaskoczyła internautów. Dziennikarka nie wystąpiła w ostatnim odcinku programu, który współprowadziła z Jackiem Łęskim. Zastąpiona została przez Małgorzatę Opczowską. Jaki był powód nieobecności znanej redaktorki?

Współprowadząca jednego z lepiej oglądanych programów TVP zaniepokoiła swoich sympatyków. Magdalena Ogórek nie pojawiła się w pierwszym, od początku pandemii, odcinku Studio Polska. Stało się to powodem powstania wielu pytań oraz spekulacji. Jacek Łęski zdecydował się rozwiać liczne wątpliwości i wyjaśnić powód nieobecności swojej koleżanki z pracy. Wiemy już, jaką przyszłość czeka kariera medialna dziennikarki Telewizji Polskiej.

Wielki strajk, młodzi ludzie mają dość i wyszli na ulicę. Co się wydarzyło? Wielki strajk, młodzi ludzie mają dość i wyszli na ulicę. Co się wydarzyło? "Ani policja, ani prezydent nie zareagowali"Czytaj dalej

Magdalena Ogórek odchodzi ze "Studio Polska"?

Jacek Łęski na samym początku najnowszego wydania "Studio Polska" przekazał widzom przykrą informację. Okazuje się, że Magdalena Ogórek nie będzie już brać udziału w emisji popularnego programu. Powodem zrezygnowania z pracy przy jednym z projektów TVP jest szybko rozwijająca się kariera dziennikarki. Decyzją władz Telewizji Polskiej będzie ona gospodarzem nowych cykli, które będziemy mogli oglądać na antenie stacji. Są to między innymi: "Pakiet wyborczy" oraz "Raport polityczny".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie płacicie abonamentu RTV? TVP właśnie wystawiło gigantyczny rachunek, może dojść do poważnych zmian
2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]

Magdalena Ogórek jest jedną z lepiej rozpoznawalnych twarzy TVP. Przypomnijmy, że w przeszłości była ona kandydatką polityczną. Z poparciem Sojuszu Lewicy Demokratycznej ubiegała się o urząd prezydenta Polski. Po przegranych wyborach działaczka w 2016 roku rozpoczęła pracę w gmachu Telewizji Polskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 77 proc. nie wierzy, że otrzyma godną emeryturę z ZUS. Nadzieję mają za to sympatycy partii rządzącej
  2. Andrzej Duda w trasie. Auto SOP uderzyło w pojazd z rodziną z dziećmi
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Przełom w temacie sieci 5G w Polsce? Jest oficjalne rozporządzenie

Źródło: [TVP]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News