Magdalena Ogórek złapała się za głowę po pytaniu Jarosława Jakimowicza.. Twitter/@TOPTVPINFOŹródło: Twitter/@TOPTVPINFO
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 12 Września 2020

Jarosław Jakimowicz odpłynął razem z Magdaleną Ogórek na wizji w TVP Info. Aż trudno uwierzyć, że padło na antenie

Magdalena Ogórek została telewizyjną partnerką Jarosława Jakimowicza. Od kilku tygodni para wspólnie prowadzi emitowany w TVP Info program "W kontrze". I choć od samych jej początków w produkcji nie brakowało kontrowersji, tym razem nowy ekspert Telewizji Polskiej poszedł o krok dalej, zadając gościowi pytanie dotyczące Krzysztofa Bosaka.

Magdalena Ogórek ma za sobą drogę tyleż ciekawą, co nietypową. Była kandydatka na prezydenta z ramienia Lewicy jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy kontrolowanej przez Prawo i Sprawiedliwość telewizji publicznej. Niemniej interesująco przedstawia się kariera Jarosława Jakimowicza. Przed przeszło dwudziestoma laty aktor wystąpił w "Młodych Wilkach", co przyniosło mu niemałą popularność. Kolejno występował w produkcjach serialowych czy "Big Brotherze". Zwieńczeniem działalności Jakimowicza zdaje się jego współpraca z TVP.

wtv.pl - portal informacyjny"W Kontrze" chwalono obrazy na wizji, których nie było widać. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz znów odpłynęli?Czytaj dalej

Magdalena Ogórek złapała się za głowę

Od dłuższego czasu aktor pozostaje ekspertem TVP Info, gdzie raz po raz chętnie komentuje wszelkie społeczno-polityczne doniesienia, niemal idealnie wpisując się w narrację proponowaną nam przez PiS. W efekcie Jakimowiczowi zaoferowano funkcję współprowadzącego nowy program telewizji informacyjnej, w którym jego partnerką została właśnie Magdalena Ogórek.

Nawet do 30 tys. zł. Warto się pośpieszyć i sprawdzić, ponieważ termin mija już 30 wrześniaNawet do 30 tys. zł. Warto się pośpieszyć i sprawdzić, ponieważ termin mija już 30 wrześniaCzytaj dalej

Od początku emitowania produkcji nie brakowało licznych kontrowersji. Jakimowicz miał dawać wyraz swej zazdrości po tym, jak Ogórek zwracała się gościa "panie pośle kochany", a dziennikarka niejednokrotnie nie dowierzała słowom celebryty. Para przekonywała jednak, że wspólnie doskonale bawi się w studio.

Tym razem gościem programu był kandydat na prezydenta RP w minionych wyborach Marek Jakubiak. Jarosław Jakimowicz postanowił zapytać polityka, jakie zwierzę futerkowe przypomina mu Krzysztof Bosak, wobec czego Ogórek natychmiast złapała się za głowę. To oczywiste nawiązanie do słów lidera Konfederacji, który skrytykował projekt ustawy dotyczącej praw zwierząt autorstwa PiS. Zdaniem Bosaka za projektem stoi "lewicowa ideologia", a zwierzęta powinny służyć człowiekowi.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Justyna Żyła kolejny raz wbija szpilę byłemu mężowi, wystarczyło 1 zdjęcie. Wcześniej pokazała swoją kulinarną porażkę
 

– Bardzo go lubię, ale wydaję mi się, że zagubił się w retorykach książkowych. Zirytował mnie, mówiąc, że nie ma dowodu na to, że zwierzęta w klatach są nieszczęśliwe – odparł Jakubiak, odnosząc się do wpisu posła Konfederacji, w którym zaznaczył on, że "stwierdzenie, że życie zwierząt w klatce jest nieustanną męką, jest dogmatem wiary lewicowej i zarazem antynaukowym kłamstwem". – Czasami mam wrażenie, że niektórzy są dalej zwierzętami – dodał gość programu TVP Info. Nagrane odnaleźć można, klikając na ten LINK.

Usłyszał w Usłyszał w "Top Model", że nie ma żadnych szans. Spektakularnie schudł i przyszedł ponownie, niezwykła historiaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczecinianie chcą w mieście pomnika Szatana. Pomysłodawcy walczą o budżet obywatelski
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: "W kontrze" TVP Info