Magdalena Ogórek. Jan Bielecki/East News
Źródło: Jan Bielecki/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 6 Września 2020

Co stało się z Magdaleną Ogórek? W sieci znajduje się nagranie, które ujawnia wszystko

Magdalena Ogórek obecnie trudni się jako dziennikarka TVP. W internecie od jakiegoś czasu krąży nagranie, które mogłoby zaprzeczać całkowicie jej obecnym poglądom. Obecnie nie chce rozmawiać na podobne tematy. Co się stało?

Ogórek w przeszłości była kandydatką na urząd prezydentki Polski i otrzymała nawet poparcie z ramienia SLD. Chętnie wypowiadała się wtedy w mediach na tematy nie tylko polityczne, ale również społeczne i edukacyjne. Dotarliśmy do nagrania, na którym opowiada o "gender studies", co przeczy całkowicie jej obecnemu światopoglądowi.

Gwiazda programu Gwiazda programu "Koło Fortuny" stała się ofiarą kpin. W końcu nie wytrzymałaCzytaj dalej

Magdalena Ogórek i dawne nagranie

Była polityczka wzbudza wiele emocji wśród opinii publicznej. Aktualnie występuje u boku Jarosława Jakimowicza, a jeszcze niedawno nikt nie wpadłby na to, że będzie to możliwe. W przeszłością z chęcią komentowała sytuację środowiska LGBT w naszym kraju, a nawet starała się edukować społeczeństwo. Wideo, które krąży po sieci przedstawia wypowiedź Magdaleny Ogórek nt. gender studies. Obala w nim mit, jakoby była to ideologia i przedstawia poprawną formułę całej nauki.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Przykre doniesienia z samego rana. Nie żyje jeden z najbliższych współpracowników Jana Pawła II
2. Pijesz sok z kiszonej kapusty? Cudownie poprawiasz funkcjonowanie wielu narządów

W tamtym czasie narosło sporo złych opinii i fałszywych informacji dotyczących środowiska LGBT. Wszystko za sprawą virali przedstawiających nagich mężczyzn biegających po ulicach. Zaznaczała, że odosobnione przypadki nie świadczą o ogóle, a mniejszość seksualna bezpodstawnie jest opluwana i ponosi niesłusznie konsekwencje za wybryki jednostek. Nakreślała, że gender nie ma nic wspólnego z nauką o podejmowaniu czynności seksualnych. Przedstawiła swoją pozycję, mówiąc, że gender to nauka o płci w ujęciu kulturowym.

Obrazy WTV"Pytanie na śniadanie" afery ciąg dalszy. Nagle dziennikarz nie wytrzymał i postanowił odpowiedziećCzytaj dalej

- Od zarania, od idei tej dyscypliny, wiemy o tym, że zajmuje się całą kulturowością wpisaną w płeć oraz socjologią płci. Gender nie zakłada masturbacji ani niebezpieczeństw o naturze pedofilskiej - deklarowała Magdalena Ogórek, dziennikarka TVP jeszcze przed przejęciem władzy przez Prawo i Sprawiedliwość.

- Trzeba zwrócić uwagę, że gender jest instrumentem stosowanym we wspieraniu polityki równości. Tej równości, którą mamy zagwarantowaną w konstytucji. [...] Gender rozwija i wspiera obalanie stereotypów wpisanych w poszczególną płec - mówiła kilka lat temu na antenie TVP.

Zastanawiająca jest nagła zmiana poglądów po przejęciu władzy przez PiS. W końcu ze zliberalizowanej polityczki z misją edukowania społeczeństwa i walki o prawa kobiet, przeobraziła się z konserwatywną dziennikarkę. Skąd taka metamorfoza i co stało się z Magdaleną Ogórek?

Nagranie można znaleźć na kanale YouTube należącym do Aleksa Polaka, zatytuowane "Magdalena Ogórek rzetelnie o gender (przed rządami tzw. "dobrej zmiany")".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tylko wyszła z psem na spacer i odkryła wyjątkowe znalezisko. Okazało się jednak bardzo niebezpieczne
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy