Magdalena Ogórek. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 5 Czerwca 2020

Magdalenę Ogórek znów poniosły emocje? Nagle w ostrych słowach podsumowała jednego z polityków, kontrowersyjne

Magdalena Ogórek wielokrotnie stawała w obronie TVP. Tym razem starła się z Radosławem Sikorskim. Były minister spraw zagranicznych nie pozostał dłużny byłej kandydatce SLD na prezydenta.

Sikorski jest zdeklarowanym krytykiem rządów PiS na Woronicza. Często w bardzo ostrych słowach wypowiada się na temat obecnego kształtu mediów publicznych.

Kontrowersje wokół wypadku Beaty Szydło. Kierowca seicento odprowadzony do sądu przez prezydentaKontrowersje wokół wypadku Beaty Szydło. Kierowca seicento odprowadzony do sądu przez prezydentaCzytaj dalej

Magdalena Ogórek atakuje Sikorskiego

Ogórek odnosiła się do słów krytyki, jakie Sikorski formułował pod adresem TVP w radiu PiK. – W każdym programie telewizyjnym, również z pani udziałem, szczujecie na Unię Europejską – mówił w programie "Rozmowa Dnia", którą prowadziła Magdalena Ogórek – Proszę obejrzeć chociaż jeden z moich programów. Tego, jak pan powiedział, szczucia na Unię Europejską na pewno pan nie uświadczy - odparła Ogórek. - Klauzula sumienia nie pozwala mi oglądać tej szczujni, którą stała się TVP – odpowiedział jej Sikorski.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Za niepozorny SMS zapłacisz majątek. Uwaga na naciągaczy
2. UE chce jak najszybszego zniesienia zakazów. Padł konkretny termin

– Znawca telewizji (bez oglądania) p. Sikorski ocenia, że nie spełnia jego marzeń. Pan Trzaskowski wnioskuje, że trzeba ją zlikwidować. A z Internetu panowie korzystają, czy też podobne plany? – napisała na Twitterze Ogórek. Znany z ciętej riposty Sikorski odpowiedział jej kilka godzin później – Pornografii dziecięcej też nie oglądam a mam wyrobione zdanie. – napisał w komentarzu pod jej tweetem.

Trudno dziwić się zajadłości, z jaką Magdalena Ogórek broni swojego pracodawcy. Jak ujawnił wicemarszałek Bogdan Borusewicz, gwiazda TVP może liczyć w mediach publicznych na bardzo wysokie zarobki. Kwota, która miesięcznie spływa na konto byłej kandydatki SLD na prezydenta, ma wynosić 50 tysięcy złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. GW: Skarbówka zajmuje konta emerytów i rencistów. Mimo odwołań muszą zapłacić zaległości
  2. Policja wydała pilny komunikat. Zaginęła 8-latka i jej matka. Wyszły z domu i przepadły
  3. Okrzyknięto go „ulicznym weterynarzem”. Uratował ponad 400 zwierząt, nie chciał pieniędzy
  4. ZUS poniżył chorego na raka. "Kazała mu czytać kartkę na drzwiach"
  5. Radio Maryja promuje oburzające tezy na temat księży wykorzystujących dzieci. "Trzeba powiedzieć dość"
  6. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek

Źródło: Twitter

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News