Magdalena Ogórek TVP. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Września 2020

Magdalena Ogórek mówi, co popełniła. W tle wymienia kolosalne sumy i prosi o wsparcie

Magdalena Ogórek, dziennikarka TVP budzi niemałe kontrowersje. Tym razem umieściła zaskakujący wpis w mediach społecznościowych. Mówiła o wielkich pieniądzach. Czy wynagrodzenie od Telewizji Polskiej to dla prezenterki za mało? Wyjaśniamy, o co chodzi.

Telewizja Polska od kilku lat ceni sobie współpracę z Magdaleną Ogórek. Dziennikarka poprowadziła wiele znanych programów TVP. Widzowie i sympatycy mogli obserwować jej poczynania na planie "Minęła 20", "Studio Polska", czy też "W kontrze". W ostatnich tygodniach redaktorka podjęła współpracę z aktorem Jarosławem Jakimowiczem. Przypomnijmy, że mężczyzna jest znany z podziękowań, jakie złożył na ręce Antoniego Macierewicza za walkę o wolną Polskę.

Jarosław Kaczyński znów przesadził? Komplementy i pochlebstwa: Jarosław Kaczyński znów przesadził? Komplementy i pochlebstwa: "Trzeba się w pas kłaniać ojcu Rydzykowi"Czytaj dalej

Magdalena Ogórek, dziennikarka TVP prosi o wsparcie

Warto wspomnieć, że prowadząca "W kontrze" w 2015 roku kandydowała na urząd prezydentki Polski. Uzyskała wówczas poparcie Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Chwilę po przegranych wyborach przeszła na prawą stronę barykady politycznej. Nawiązała też współpracę z TVP. Od dłuższego czasu jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych twarzy publicznego medium. Magdalena Ogórek jest też aktywna w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie poprosiła swoich sympatyków o wsparcie.

Może masz podobną monetę? Możesz być milionerem, chodzi o nominał 5 zł, niezwykłeMoże masz podobną monetę? Możesz być milionerem, chodzi o nominał 5 zł, niezwykłeCzytaj dalej

Mało kto wie, że Magdalena Ogórek zajmuje się nie tylko komentowaniem bieżących wydarzeń politycznych. Z wykształcenia jest historyczką. Od wielu lat z pasją analizuje wydarzenia z przeszłości. Dziennikarka TVP ma też na swoim koncie ciekawe publikacje. Jedną z nich jest książka o rabunku Polski podczas II Wojny Światowej. Jak sama wskazuje, pisały o niej zagraniczne i szanowane media oraz sumy, które płaci się za artykuły sponsorowane. Prezenterka poinformowała o swoich kolejnych projektach. Wielu widzów może być zaskoczonych wpisem prowadzącej programu "W kontrze". 

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
2. Sprawdzili i porównali, wiemy gdzie dziś jest najtaniej. Biedronka, Lidl, Auchan czy Żabka

Magdalena Ogórek, dziennikarka TVP kilka chwil temu opublikowała kolejny wpis na Twitterze. "Gdy popełniłam książkę o sprawie Wachterów i ich rabunku w PL podczas IIWŚ, napisały o niej najpoczytniejsze dzienniki na świecie. Dla porównania: wykupienie artykułu sponsorowanego tej wielkości to około 500 tysięcy-1 milion. Jestem w trakcie pisania drugiej. Trzymajcie kciuki" - pisze prowadząca "W kontrze" na Twitterze. Już w najbliższej przyszłości będziemy mogli zapoznać się z nowymi publikacjami redaktorki Telewizji Polskiej.

Magdalena Ogórek TVP

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci na bruk? Minister Emilewicz ostro o przyszłości starszych Polaków
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Źródło: [Twitter/Magdalena Ogórek]