Magdalena Ogórek. TVP Info/Wtylewizji/01.10.20/Screen
Źródło: TVP Info/Wtylewizji/01.10.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 2 Października 2020

Magdalena Ogórek na wizji w TVP Info zaskoczyła widzów. "Zemdlałabym tutaj w studiu"

Dziennikarka Magdalena Ogórek wskazała, że na diecie wegetariańskiej nie wytrzymałaby doby. Jej zdaniem po odstawieniu mięsa "zemdlałaby tutaj w studiu". Wywołało to reakcję ze strony jej rozmówczyni, która odniosła się do wyglądu redaktorki.

Na Twitterze "TOP TVP Info" umieszczono fragment rozmowy, którą przeprowadziła Magdalena Ogórek. Prowadząca "Wtylewizji" postanowiła poruszyć ważny temat społeczny. Z okazji Światowego Dnia Wegetarianizmu zaprosiła do studia kobietę, która przed 33 lata nie spożywa mięsa. Niestety, prezenterka nie wykazała się wrażliwością. Wskazała, że sama "na samych jarzynach nie wytrzymałaby nawet doby". Jej deklaracja spotkała się z ripostą wegetarianki. Rozmówczyni odniosła się do wyglądu prezenterki.

Znany kabareciarz nie wytrzymał i powiedział, co sądzi o szczuciu na LGBT. Wielu może się nie spodobać, padły ostre słowaZnany kabareciarz nie wytrzymał i powiedział, co sądzi o szczuciu na LGBT. Wielu może się nie spodobać, padły ostre słowaCzytaj dalej

Dziennikarka Magdalena Ogórek zemdlałaby w studio, gdyby była wegetarianką

- Wyglądasz jakbyś tylko takie rzeczy jadła - odparła gościni Magdaleny Ogórek. - Dziękuję, ale to tylko pozory - broniła się prowadząca. Następnie podała, że naleśniki potrafi jeść w ilościach hurtowych. Chwilę później zaapelowała do widzów, by mimo wszystko spożywali ryby. Tłumaczyła, że warto uzupełniać kwasy omega-3, zawarte w produktach rybnych. Okazało się, że Magdalena Ogórek nie zdawała sobie sprawy, że wegetarianie nie jedzą żadnych zwierząt. Jej zdaniem z tego artykułu spożywczego rezygnowali jedynie weganie.

Deklaracje Magdaleny Ogórek można odebrać jako brak zrozumienia oraz wrażliwośći na tematy społeczne. Odstawienie produktów odzwierzęcych pozwala nie tylko na zakończenie cierpienia ssaków. Podczas produkcji mięsa zużywa się wiele tysięcy litrów wody. Warto jednal podkreślić, że słowa prezenterki mogą wynikać ze stanu zdrowia. Niewykluczone, że redaktorka musi przestrzegać szczegółowych zaleceń. Przypomnijmy, że kilka dni temu Ogórek wyszła ze szpitala.

Aksamitne naleśniki w wersji dietetycznej. Do przyrządzenia w sposób ekspresowy, bez wyrzutów sumieniaAksamitne naleśniki w wersji dietetycznej. Do przyrządzenia w sposób ekspresowy, bez wyrzutów sumieniaCzytaj dalej

Pracowniczka Telewizji Polskiej od 2015 roku stale zmaga się ze stresem. Magdalena Ogórek po przegranych wyborach prezydenckich prędko trafiła pod skrzydła władz TVP Info. Dziennikarka stale rozwija swoją karierę. Dziś współprowadzi program "Wtylewizji", "W kontrze" oraz "Minęła 20". Przygotowania do rozmów, występy przed kamerą oraz liczne słowa krytyki z pewnością odcisnęły swoje piętno na zdrowiu Magdaleny Ogórek. Jak sama wskazała, do szpitala trafiła właśnie z powodu nadmiernego stresu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Próbowano zabić osobę z kolektywu Stop Bzdurom Margot. Właśnie ujawniono szczegóły
2. Emeryt zamówił obiad, po pierwszym kęsie myślał, że trafił na ludzki ząb. Porażająca prawda szybko wyszła na jaw
3. Przed śmiercią matka siedmiorga dzieci nagrała, co zrobiono jej w szpitalu. "Lepiej gdyby umarła"

Dziennikarka Magdalena Ogórek wciąż dochodzi do zdrowia. Od kilku dni możemy ponownie obserwować jej aktywność na antenie TVP Info. Sama jednak podkreśliła, że nie wróciła jeszcze do siebie. Wyjaśnijmy, że Światowy Dzień Wegetarianizmu został ustanowiony 1 października przez Międzynarodową Unię Wegetarianizmu. Celem całego przedsięwzięcia jest informowanie o wpływie diety bezmięsnej na zdrowie. Tego dnia przeprowadzane są również kampanie informacyjne, które wskazują, z jakim traktowaniem mierzą się zwierzęta w ubojniach.

Wulgarne napisy na drzwiach dziennikarki znanej z TOK FM. Wszystko dlatego, że wstawiła się za LGBTWulgarne napisy na drzwiach dziennikarki znanej z TOK FM. Wszystko dlatego, że wstawiła się za LGBTCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Waloryzacja 2021. Podwyżki jednak inne niż zakładano
  2. TVP podpisała porozumienie z Episkopatem. Szykuje się druga Telewizja Trwam?
  3. "Andrzej Duda ma krew na rękach". Prezydent mógł tylko słuchać, gorzkie powitanie na UW
  4. Bliska przyjaciółka Jarosława Kaczyńskiego usłyszała zaskakującą propozycję. Wielu będzie zdumionych
  5. Donald Trump i Melania mają koronawirusa
  6. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo

Źródło: [TVP Info]