Magdalena wspomniała męża - przejmujący wpis na Facebooku i wzruszające zdjęcie. wikipediaŹródło: wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 15 Grudnia 2019

Magdalena Adamowicz opublikowała przejmujące zdjęcie rodzinne. Wspomniała męża

Magdalena Adamowicz opublikowała wzruszające zdjęcie rodzinne sprzed roku. Wspomniała przy tym o swoim mężu, który w styczniu zginął tragicznie ugodzony nożem przez napastnika, który wtargnął na scenę podczas finału WOŚP w Gdańsku. Wyraziła przy tym słowa wdzięczności do ludzi, apel o uczestnictwo w kolejnym WOŚP-ie oraz głęboki żal i tęsknotę za mężem - "Przed naszą rodziną trudny czas pierwszych świąt bez niego".

Do tragicznego w skutku zdarzenia doszło w styczniu tego roku. To, co stało się w Gdańsku podczas finału WOŚP wstrząsnęło całym krajem. Mowa o ataku na Pawła Adamowicza, do którego doszło na scenie na Targu Węglowym w Gdańsku, 13 stycznia tuż po godzinie 20.00 podczas "Światełka do nieba". Napastnik wbiegł na platformę i kilkukrotnie ugodził polityka nożem. Mężczyzny nie udało się uratować i zmarł w szpitalu. W styczniu 2020 roku minie 11 miesięcy od tej tragedii.

Morawiecki pochwalił się swoim sukcesem. Jurek Owsiak przeciera oczy ze zdumieniaMorawiecki pochwalił się swoim sukcesem. Jurek Owsiak przeciera oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Magdalena Adamowicz wspomina męża

"Kochani, to już 11 miesięcy bez Pawła. Przed naszą rodziną trudny czas pierwszych świąt bez niego. Bardzo dziękuję za życzliwość, dobre słowo, uśmiech, z którymi spotykam się na co dzień. W styczniu minie rok od tych tragicznych wydarzeń, chciałabym abyśmy byli wszyscy razem. Paweł zawsze mówił, że Gdańsk to miasto wolności i solidarności. To właśnie solidarność od lat buduje naszą gdańską wspólnotę. Proszę Was bądźmy tam po raz kolejny. Wszyscy. Dla Pawła!" - napisała Magdalena Adamowicz na swoim profilu na Facebooku, załączając do tego zdjęcie z zeszłorocznych świąt, które umieszczamy poniżej.

facebook.com/adamowicz.magdalena

ZOBACZ TAKŻE:

1. 10 tysięcy złotych dla emeryta to nie żart. Tak rząd chce wynagrodzić wyrządzone krzywdy seniorom

2. Zioło, o którym wiele osób zapomniało. Jego właściwości są niesamowite

3. Donald Tusk odkrywa obsesję Kaczyńskiego. "Znam go od 30 lat, nie daje mu to spać"

4. Oszuści szczególnie niebezpieczni przed świętami. Jak uchronić się przed stratą majątku?

5. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować

6. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News