Magdalena Umer. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 18 Stycznia 2020

Magda Umer zdradziła najskrytsze tajemnice swojej sławnej przyjaciółki. Wielkie zamieszanie

Magda Umer w rozmowie z Marcinem Zaborskim opowiedziała o swojej przyjaźni z Zuzanną Łapicką. Książka "Piekielna nieobecność. Opowieść o przyjaźni z Zuzią Łapicką" ukazała się nakładem wydawnictwa OsnoVa. Umer opowiada w niej między o innymi o emigracji do Paryża, gdzie Zuzanna i jej mąż Daniel Olbrychski stali się jej "rodziną zastępczą". Przy okazji zdradziła również sekrety przyjaciółki.

Książka miała być sposobem na uczczenie pamięci zmarłej Zuzanny Łapickiej, z którą Magda Umer przyjaźniła się przez dekady. Niestety, podczas wywiadu rzeki Umer zdradziła również tajemnice Łapickiej, których ta zapewne nie miała zamiaru ujawniać. Przyjaciele zmarłej również nie są zachwyceni.

Jednym z nieopatrznie wyjawionych sekretów była choćby informacja o poronieniu. "A potem ona zaszła w ciążę, którą niestety, straciła i wielka to była dla nas wszystkich tragedia. Długo dochodziła do siebie. Uratowała ją następna ciąża szczęśliwie zakończona przyjściem na świat zdrowiutkiej i ślicznej Weroniki", wyjawiła w książce Magdalena Umer. Na tym nie koniec.

Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka pociesza Agnieszkę. Media poinformowały o jego wyjątkowym geściePrzyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka pociesza Agnieszkę. Media poinformowały o jego wyjątkowym geścieCzytaj dalej

Magda Umer: mama nauczyła ją tak kłamać

"Zuzia naprawdę nie umiała niczego zrobić. Nawet jajecznicy! Przywoziła obiad z chińskiej restauracji i udawała przed Danielem, że sama go przyrządziła. Ale to mama nauczyła ją tak kłamać", mówi Umer. Wynurzenia te miały mieć zapewne charakter drobnej przyjacielskiej uszczypliwości. Potem było jednak nieco gorzej.

"I taki obłudny świat budowała Zuzi w domu. Pierwsza rzecz, której się musiała nauczyć, to bycie osobą nieszczerą i obłudną. Myślę, że opanowała to wtedy do perfekcji", mówi podczas wywiadu przyjaciółka Zuzanny Łapickiej.

Przyjaciele Zuzanny Łapickiej są zażenowani sytuacją. – Magda tyle jej zawdzięcza. Pamiętam, że kiedy Zuzanna została dyrektorem ds. rozrywki w Telewizji Polskiej, zawsze znalazło się miejsce w ramówce dla pomysłów Magdy. A teraz po śmierci dziennikarki ta nie szczędzi jej krytyki i zdradza sekrety. Smutne – stwierdza znajomy wspomnianych kobiet, podaje pomponik.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu może paść ofiarą oszustwa

2. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

3. Mieszkasz w Warszawie? Lepiej nie wychodź dziś z domu

4. Powstaje film o ks. Kaczkowskim. Niezwykła charakteryzacja aktora, grającego główną rolę

5. Andrzej Duda przyznał, że nie jest zadowolony ze swojego wyglądu. Planuje metamorfozę

6. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom