Magda Gessler radzi, jak ugotować dobrą zupę. Możesz to zrobić bez przepłacania!. facebook.com/magdagessler.officialŹródło: facebook.com/magdagessler.official
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 3 Stycznia 2020

Wszyscy przepłacamy robiąc bulion. Magda Gessler zdradza, jak oszczędzić pieniądze

Magda Gessler radzi, jak ugotować dobrą zupę bez przepłacania. Stosując się do tych porad, możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy! Według słynnej restauratorki nikt na świecie nie robi tak pysznych zup jak Polacy. Zwraca przy tym uwagę właśnie na to, że chcąc zrobić zupę, często przepłacamy zupełnie bez sensu. Co radzi?

Polacy kochają zupy! Zachwyt wzbudzają one także wśród turystów odwiedzających nasz kraj. Wielu z nich uwielbia kuchnię polską, a jak wiadomo zupy stanowią jej ważny element. Rosół, żurek, barszcz, kwaśnica, grochowa i wiele innych. Ich wielką miłośniczką jest również Magda Gessler. W wielu odcinkach programu "Kuchenne rewolucje", których jest główną gwiazdą, odwiedzając polskie restauracje, poza daniem głównym Gessler prosi zwykle także o podanie tego dania. Restauratorka uważa, że podstawą dobrej zupy jest przede wszystkim wywar warzywny. Gwiazda w rozmowie z portalem "Fakt.pl" zdradziła, jaki najczęściej błąd robią Polacy w przygotowywaniu zupy, a raczej dużo wcześniej, bo już na zakupach, wybierając potrzebne produkty w tym celu.

Naprawdę to wyemitowali. Pasek Wiadomości TVP przejdzie do historiiNaprawdę to wyemitowali. Pasek Wiadomości TVP przejdzie do historiiCzytaj dalej

Magda Gessler radzi, by nie kupować pakowanej włoszczyzny. Nie opłaca się

- Kupowanie kompletu warzyw w siatce to dla mnie bzdura. Kosztuje on więcej niż kilogram selera! Taki zestaw to wyjątkowe uproszczenie zupy, a przecież gotujemy je w Polsce najsmaczniejsze. Nikt nie robi takich zup jak Polacy - mówi Magda Gessler.

Jak się okazuje, restauratorka ma zupełną rację, gdyż gotowa włoszczyzna jest zdecydowanie droższa od pojedynczych warzyw.

Portal "Fakt.pl" przyjrzał się bliżej temu, jak to faktycznie wygląda w sklepach spożywczych. Za pakowaną włoszczyznę w woreczku dziennikarze zapłacili 6,49 zł. Taka sama ilość warzyw kupiona osobno to koszt 2,07 zł. Podkreślono przy tym także, że w opakowaniu z gotową włoszczyzną ich źródło stanowią głównie marchewki, czyli najtańszy produkt. Te nieco droższe warzywa, takie jak por czy pietruszka, stanowią niewielką część opakowania. Warto pamięć, że aby wywar był aromatyczny, należy zachować odpowiednie proporcje - co podkreśla w dalszej rozmowie Gessler.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem

3. Warszawiacy oszukani w sylwestra? Ratusz milczy

4. Joanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowia

5. W rządzie zasiada milioner. Znamy wartość majątku Mateusza Morawieckiego i ministrów

6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News
Chcesz wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach? Kliknij i dołącz za darmo do ekskluzywnej listy czytelników informowanych na bieżąco