Magda Gessler udostępniła przerażające nagranie ze straganu w Wuhan. W głowie się nie mieści.. facebook.com/magdagessler.official
Źródło: facebook.com/magdagessler.official
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 30 Stycznia 2020

Magda Gessler udostępniła nagranie z rejonu objętego koronawirusem. Przerażająca sytuacja

Magda Gessler udostępniła na swoim Facebooku przerażające nagranie wraz z poruszającym wpisem. Chodzi o stragan w Wuhan - Wuhan Market w Chinach, gdzie sprzedawane są w skandalicznych warunkach żywe stworzenia. W głowie się nie mieści, że ktoś naprawdę to kupuje i je. Nagranie i cała ta sytuacja mrozi krew w żyłach, daje do myślenia oraz wywołuje odruch wymiotny. "Totalne szaleństwo, po prostu koszmar" - pisze zszokowana i zniesmaczona Gessler. "Co będzie dalej?" - pyta poruszona. Warto przypomnieć, że to właśnie stamtąd pochodzi koronawirus.

Magda Gessler udostępniła szokujące nagranie ze straganu w Wuhan. W głowie się nie mieści, co sprzedają i jedzą tam ludzie. I jak tu się dziwić, że koronawirus zaatakował?

Na udostępnionym przez Magdę Gessler nagraniu widzimy przeróżne, w tym wręcz przedziwaczne (jeśli chodzi o traktowanie ich jako pożywienie), pozabijane oraz wciąż jeszcze żywe lub ledwo żywe zwierzęta na straganie w Wuhan. The Most Exotic Market in the World - Wuhan Market - brzmi jego pełna nazwa w wersji angielskiej. I naprawdę jest "egzotyczny", bowiem "pyszniawki", jakie są tam sprzedawane, wołają o pomstę do nieba. Można by określić to mianem obrzydlistwa, a na pewno jest to dziwne i budzące niesmak. Sprzedawane są tam w celach żywieniowych m.in. szczury, nietoperze, węże, a nawet psy (martwe leżące na klatkach i wciąż jeszcze żywe w klatkach), a niektóre stworzenia ciężko nawet rozpoznać.

Brud i grzyb na fugach zniknie raz na zawsze. Prosty trik z użyciem świecyBrud i grzyb na fugach zniknie raz na zawsze. Prosty trik z użyciem świecyCzytaj dalej

Dookoła widzimy także pełno krwi i brudu. Biorąc pod uwagę opisane warunki, trudno się dziwić że doszło do rozprzestrzenienia choroby.

"Zwariuje mam wrażenie ... ze to totalne szaleństwo ... ubostwiam jesc ale wyglada to ma całe światowe ZOO wybite i sprzedawane na straganach .., po prostu koszmar ....ludzie ludziom zwierzęta zgotowali ten los ... co będzie dalszej ? Magfa Gessler" - pisze na Facebooku oburzona i przejęta tą sytuacją Magda Gessler [pisownia oryginalna], w opisie do udostępnionego, przerażającego nagrania z marketu w chińskim Wuhan.

"A potem są choroby roznoszone po całym świecie.Nażrą się szczurów nietoperzy itp.Nie wiem czy Bóg dobrze zrobił stwarzając człowieka gdyż jest gorszy niż zwierze.Patrzac na ten film" - pisze w komentarzu do posta Gessler jedna z przejętych i zniesmaczonych osób [pisownia oryginalna].

facebook.com/magdagessler.official


ZOBACZ TAKŻE:

1. Za spacer po lesie możesz zostać ukarany karą pozbawienia wolności. Specustawa podpisana przez prezydenta

2. Policjanci zabrali autostopowicza z pobocza. Chwilę później na jaw wyszła niewiarygodna prawda, trafił za kraty

3. Zły czas dla Patryka Jakiego. Policja weszła do mieszkania jego brata, usłyszał zarzuty

4. Tomasz Sekielski nie wytrzymał. Kurski straci nerwy widząc, co wymyślił

5. Nastolatka walczy o życie żubra. Wydano na niego wyrok, każdy może pomóc

6. Sytuacja jest poważna, mała córeczka gwiazdora disco polo w szpitalu. "Prosimy o modlitwę"