Magda Gessler sprawdziłaby się w roli głowy państwa?. facebook.com/magdagessler.official/
Źródło: facebook.com/magdagessler.official/
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 12 Grudnia 2019

Magda Gessler jednak wystartuje w wyborach prezydenckich? "Skoro Hołownia może"

Magda Gessler sprawdziłaby się w roli głowy państwa? Fani słynnej restauratorki namawiają ją do startu w wyborach prezydenckich, zachęcając słowami "Skoro Pan Hołownia może, to Pani tym bardziej". Co o tym myślicie? Zagłosowalibyście?

Kilka dni temu Polskę obiegła informacja, że dziennikarz Szymon Hołownia oficjalnie potwierdził doniesienia dotyczące swojej kandydatury w wyborach prezydenckich. "Pokornie proszę, żebyście powierzyli mi funkcję stróża naszej wspólnoty" - powiedział dziennikarz podczas spotkania w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

Wybory prezydenckie za pasem, a w ich kontekście z każdym tygodniem pojawia się coraz więcej nazwisk potencjalnych kandydatów. Choć teoretycznie w roli głowy państwa lepiej pasuje i sprawdzi się ktoś, kto jest chociaż trochę związany ze światem polityki, to nie wszyscy są takiego zdania. Prezydentem, jak widać, może zostać każdy - nawet ludzie ze świata telewizji i show-biznesu. Wystarczy odrobina chęci i zapału, dobry pomysł na kampanię wyborczą, sztab pomocników i sympatyków, i wszystko jest możliwe.

Krzysztof Krawczyk zawstydzony przez Tokarczuk. Krzysztof Krawczyk zawstydzony przez Tokarczuk. "Parostatkiem w piękny rejs nie popłynie tak jak Pan"Czytaj dalej

Magda Gessler na prezydenta?

Jak możemy wyczytać z komentarzy pod najnowszym postem Magdy Gessler, niektórzy z jej fanów uważają, że restauratorka powinna kandydować i doskonale widzą ją w tej roli. 66-latka opublikowała za pośrednictwem Instagrama wiadomość od obserwatora, który wyraźnie daje do zrozumienia, że mogłaby liczyć na jego głos:

- "Pani Magdo, niech Pani startuje na prezydenta. Skoro Pan Hołownia może, to Pani tym bardziej" - czytamy w komentarzu jednego z fanów.

Magda zdecydowała się krótko skomentować ten temat, dając do zrozumienia, że obecnie nie ma czasu na politykę: - Już nie, teraz robię "youtuby" - napisała w odpowiedzi.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Droższy prąd to wierzchołek góry lodowej. Więcej zapłacisz nie tylko za jego zużycie

2. Tajemnicza choroba od lat wyniszcza Tomasza Lisa. Trafił do szpitala, ale tragedia zaczęła się dużo wcześniej

3. Stan Borys trafił do szpitala w ciężkim stanie, na skutek udaru. Jak zmieniło się życie artysty po tej tragedii?

4. "Leżą na korytarzach, nie ma lekarzy". Owsiak wytacza najcięższe działa, w walce o dzieci i młodzież

5. Tomasz Lis miał udar? Nowe informacje, dotyczące jego stanu zdrowia

6. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii