Magda Gessler promuje swój nowy kanał na YouTube.. youtube.com/MagdaGesslerŹródło: youtube.com/MagdaGessler
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 18 Stycznia 2020

Dziwne wynurzenia Magdy Gessler. Mają zachęcić do jedzenia?

Magda Gessler promuje swój nowy kanał na YouTube, który założyła miesiąc temu, zmotywowana wielkim powodzeniem swojej aktywności w mediach społecznościowych i sieci. Na filmikach zamieszczonych na kanale, uczy Polaków sprawdzonych przepisów i trików kulinarnych, na przykład jak jeść owoce morze w postaci homara, kraba czy ostrygi. Posługuje się przy tym dość specyficznym, ale typowym dla siebie słownictwem i zachowaniem, które dla wielu może wydawać się dziwne czy kontrowersyjne. Przypomnijmy, że Magda Gessler nie stroni także o używania wulgaryzmów i przeklinania, a w złości potrafi nawet rzucić talerzem i nie boi się powiedzieć komuś w twarz to, co myśli. Do tej pory kanał kulinarny Gessler na YouTube zasubskrybowało nieco ponad 62 tys. osób.

Magda Gessler promuje swój nowy kanał na YouTube. "Afrodyzjaki i małe f*utki. Obejrzyjcie, jak się za nie zabrać"

Magda Gessler zdecydowanie jest jedną z najbarwniejszych, ciekawych i kontrowersyjnych postaci polskiego show biznesu. Teraz słynna restauratorka i gwiazda programu "Kuchenne Rewolucje" TVN ponownie zaskakuje fanów - swoim nowym kanałem na YouTube, gdzie uczy Polaków sprawdzownych trików, na przykład jak jeść homara, kraba czy ostrygi. Filmiki są zamieszczane pod prostym tytułem "Jak zabrać się za..." i trwają około 6-7 minut.

Magda Umer zdradziła najskrytsze tajemnice swojej sławnej przyjaciółki. Wielkie zamieszanieMagda Umer zdradziła najskrytsze tajemnice swojej sławnej przyjaciółki. Wielkie zamieszanieCzytaj dalej

Restauratorka jest bardzo aktywna także w mediach społecznościowych. Z powodzeniem prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie ma już ponad 900 tysięcy obserwujących, oraz konto na Facebooku. Jej cięty język, ognisty temperament i specyficzny, nonszalancki styl bycia przykuwa uwagę. Gessler ma zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników, których irytuje zachowanie gwiazdy i jej słownictwo. Jak będzie tym razem? Czy kanał na YouTube okaże się hitem i strzałem w dziesiątkę? To się dopiero okaże, ale widać już, że będzie się działo, a słownictwo, jakim posługuje się w filmiach jest równie barwne i soczyste, jak zwykle.

"Duuużo nowego już na moim YouTubie. Tym razem…O stworkach jak z baśni... Vongole, fasolari i grzebolinki...* Afrodyzjaki i małe f.utki... Egzotyczne... Prosto z mórz i oceanów… *Obejrzyjcie jak się za nie zabrać" - tak Magda Gessler zareklamowała jeden ze swoich filmików na YouTube.

Brzmi intrygująco... Zachęca Was to?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu może paść ofiarą oszustwa

2. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

3. Mieszkasz w Warszawie? Lepiej nie wychodź dziś z domu

4. Powstaje film o ks. Kaczkowskim. Niezwykła charakteryzacja aktora, grającego główną rolę

5. Andrzej Duda przyznał, że nie jest zadowolony ze swojego wyglądu. Planuje metamorfozę

6. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom