Osobisty post Magdy Gessler wzruszył fanów. Instagram.com/magdagessler_officialŹródło: Instagram.com/magdagessler_official
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 29 Listopada 2020

Magda Gessler pokazała prywatne, bardzo poruszające zdjęcie. "Zawsze na mnie czeka"

Media społecznościowe to miejsce, gdzie Magda Gessler czuje się bardzo swobodnie. Postanowiła poinformować swoich fanów o wyjątkowo wzruszającym wydarzeniu, które do niedawna było niemal jej codziennością. Pokazała, jak wita ją mąż, a obserwatorzy nie kryli zachwytu zachowaniem mężczyzny.

Instagram oraz Facebook to ulubione platformy Magdy Gessler do kontaktowania się z fanami. Restauratorka jest bardzo aktywna w sieci, a prezentowany styl pisania w postach stał się jej znakiem rozpoznawczym. Tym razem na tablicy prowadzącej "Kuchenne rewolucje" pojawił się wyjątkowo osobisty post.

Zaskakujące sceny w Zaskakujące sceny w "Jeden z dziesięciu". Uczestnik zaczął dyskutować z prowadzącym, Sznuk musiał interweniowaćCzytaj dalej

Fani przywykli już do tego, że na profilu Magdy Gessler znaleźć można dosłownie wszystko. Od reklamy prowadzonych przez siebie show TVN-u, po komentarze do aktualnych wydarzeń, jak i personalne migawki z życia osobistego restauratorki. To właśnie widok, jaki zastała na kanadyjskim lotnisku, sprawił, że zdjęciem jej męża Waldemara Kozerawskiego rozczuliła się nie tylko ona sama.

Na koncie Magdy Gessler pojawiło się prywatne zdjęcie jej męża

Wszystko wskazuje na to, że wiele osób może zazdrościć związku Magdzie Gessler. Restauratorka pokazała, jak jej mąż Waldemar Kozerawski wita ją po przylocie do Kanady, gdzie sam pracuje. Okazuje się, że podobny widok nie jest rzadkością.

Ostatnio Magda Gessler i jej ukochany musieli poddać się niezależnej od nich rozłące. Pandemia koronawirusa sprawiła, że mieszkająca w Polsce jurorka "Master Chefa" nie mogła polecieć do ukochanego, a on nie mógł pojawić się w Polsce. Mama Lary Gessler nie ukrywała, że okres ten jest dla nich wyjątkowo trudny, jednak w mediach społecznościowych pokazywała, jak zajmuje sobie czas, gdy ukochanego nie ma obok.

Już nie tylko ZUS. Bardzo ważne informacje ws. pieniędzy na emerytury, czas na OIPEJuż nie tylko ZUS. Bardzo ważne informacje ws. pieniędzy na emerytury, czas na OIPECzytaj dalej

W opublikowanym na Instagramie zdjęciu widać, jak Waldemar Kozerawski wita Magdę Gessler z bukietem białych kwiatów w ręku. Powodem tak ciepłego i pełnego miłości wyczekiwania nie jest jednak długi czas rozłąki, mąż Magdy Gessler wita ją ponoć tak za każdym razem, gdy przylatuje do Kanady. Wpis to niestety tylko wspomnienie, a nie realny zapis tego, co obecnie dzieje się w życiu restauratorki.

"Zawsze na mnie czeka" wyznaje Magda Gessler

- Tesknie za tym momentem tuz przed ładowaniem samolotu z wawa moj ma z. . #waldemarkozerawski zawsze na mnie czeka z.bukietem białych kwiatów (pisownia oryginalna - przyp. red.) - podpisała zdjęcie przejętego Waldemara Kozerawskiego Magda Gessler.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
2. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
3. Płaca minimalna 2021 do góry, znamy stawki. Uwaga, wzrosną także kary dla wszystkich
4. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

Elegancko ubrany mężczyzna stoi na lotnisku z bogatym bukietem białych kwiatów. Wydaje się skupiony i poważny. Widok, jaki jeszcze do niedawna był dla prowadzącej "Kuchenne rewolucje" niemal standardem, dziś jest jedynie wspomnieniem dawnej rzeczywistości, tej sprzed pandemii.

Waldemar Kozerawski w Kanadzie prowadzi gabinet medycyny estetycznej. Biznes, zobowiązania oraz napięte grafiki obojga sprawiają, że czas spędzony razem musi być dobrze zaplanowany. Nie szkodzi im to jednak publikować w sieci kolejnych zdjęć, dokumentujących wspólne momenty pełne radości i miłości.

Restauratorka w sieci pokazuje sporo swojego życia prywatnego

Pewne jest, iż Magda Gessler nie należy do grupy celebrytów, które skrzętnie bronią swojej prywatności. Jedna z największych gwiazd TVN-u chętnie pokazuje nie tylko zakulisowe ujęcia takich hitów, jak "Master Chef", czy "Kuchenne rewolucje". Na Instagramie oraz Facebooku znaleźć można wiele zdjęć z prywatnych spotkań rodzinnych.

Niedawno w mediach społecznościowych pojawiło się pierwsze zdjęcie jej wnuczki. Magda Gessler jest ewidentnie zachwycona nowym członkiem rodziny, chociaż jeszcze w okresie ciąży Lara Gessler poprosiła ją o to, by mama nie komentowała publicznie jej stanu oraz ciąży. 

Jacek Kurski znalazł swój Jacek Kurski znalazł swój "dowód potęgi". Nawet Kaczyński stoi murem za projektem prezesa TVPCzytaj dalej

Źródło: Pudelek / Instagram.com @magdagessler_official

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Oficjalnie wydano już rozporządzenie. Nowe restrykcje na nadchodzące święta
  2. Najbardziej niezwykły domowy chleb na świecie. Potrzebujesz 1 osobliwego składnika, smakuje wybornie
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Nic, tylko zazdrościć. Doda pokazała zdjęcie inne niż pozostałe, wypoczywa bardzo daleko od Polski
  7. 5-letnie dziecko dokonało niewiarygodnego odkrycia. Archeolodzy nie mogą uwierzyć