Magda Gessler słysząc te wiadomości była zapewne zasmucona. Instagram.com/@magdagessler_officialŹródło: Instagram.com/@magdagessler_official
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 26 Września 2020

Rozstanie w rodzinie Magdy Gessler. "Przyszedł czas na zmianę"

Magda Gessler już niedługo po raz pierwszy zostanie babcią, jednak nie wszystko w jej rodzinie przybiera idealny tor. Media obiegła informacja o niespodziewanym rozstaniu, fani są zaskoczeni, gdyż jeszcze niedawno para udostępniała wspólne zdjęcia. Jak widać media społecznościowe nie zawsze pokazują to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Doniesienia potwierdził sam zainteresowany, a jego słowa pokazują, że przebolał już utratę tej relacji.

Magda Gessler od lat przemierza cały kraj i próbuje poprawić stan polskiej gastronomii. Charyzmatyczna i niesamowicie barwna kucharka udowadnia, że mamy prawo żądać jedzenia dobrej jakości i pokazuje, że właściciele restauracji, nie zawsze stają na wysokości zadania chcąc zaoszczędzić na praktycznie każdym aspekcie prowadzenia biznesu. Poza kolejnymi kuchennymi rewolucjami Magdy Gessler, sporym zainteresowaniem cieszy się życie prywatne restauratorki. Gwiazda TVN-u chętnie zaprasza do niego swoich fanów, jednak najnowsze informacje raczej nie należą do najlepszych. Do prasy dotarły doniesienia o niespodziewanym rozstaniu w rodzinie.

Dziś bryluje w Dziś bryluje w "Tańcu z gwiazdami", ale niebawem może trafić do więzienia. Zatrważające odkrycie, psy policyjne natrafiły na tropCzytaj dalej

Magda Gessler pokochała media społecznościowe, zapłaciła za to jednak cenę braku prywatności

Magda Gessler tylko na samym Instagramie obserwowana jest przez ponad milion osób. W mediach społecznościowych pokazuje dosłownie wszystko. Od kulis pracy na planach zdjęciowych „MasterChefa” czy „Kuchennych Rewolucji”, po prywatne wypady w czasie urlopu i rodzinne zdjęcia ze spotkań w gronie najbliższych. Pod każdą niemal fotografią pojawiają się komentarze zachwyconych fanów restauratorki, a te często sprawiają, że Magda Gessler bierze udział w bardzo oryginalnych wymianach myśli. Sam styl pisania gospodyni „Kuchennych Rewolucji” od dawna jest przedmiotem rozmów internautów, którzy często wytykają jej trudności w zrozumieniu, co tak naprawdę chciała przekazać. Tym razem jednak to nie Magda Gessler ani jej ciężarna córka Lara Gessler znalazły się w centrum zainteresowania. Zaskakujące plotki na temat rozstania jej syna, Tadeusza Müllera, z wieloletnią partnerką zaskoczył niemal każdego. Para była ze sobą 13 lat, a słowa wypowiedziane przez pociechę najsłynniejszej polskiej restauratorki udowadniają, że nie wszyscy po rozstaniu wypłakują sobie oczy.

Robiliście ostatnio zakupy w Biedronce albo Lidlu? Uwaga, wydano komunikat o wycofaniu niebezpiecznych produktówRobiliście ostatnio zakupy w Biedronce albo Lidlu? Uwaga, wydano komunikat o wycofaniu niebezpiecznych produktówCzytaj dalej

Tadeusz Müller po 13 latach rozstał się z Blanką Zawadzką

Magda Gessler często pozuje z synem do zdjęć i głośno mówi, iż jest dumna ze wszystkiego, co osiągnął w swoim życiu. On również poszedł w ślady rodziny i zajął się gastronomią. Tadeusz Müller przez długi czas unikał pojawiania się w świetle fleszy, jednak od pewnego czasu sukcesywnie zwiększa swoją obecność w mediach. Nie ukrywał również swojej ukochanej, Blanki Zawadzkiej. Jeszcze nie tak dawno temu wspominał na Instagramie ich zeszłoroczną wycieczkę do Lombardii, życząc mieszkańcom tego regionu szybkiego zwycięstwa nad siejącą spustoszenie epidemią. Media zelektryzowała wiadomość, że syn Magdy Gessler zdecydował się rozstać z dawna ukochaną. Potwierdził to w rozmowie z reporterem portalu JastrząbPost.

Przypadek, jakiego widzowie Polsatu nie pamiętają. Rodzina żyła w warunkach uwłaczających ludzkiej godnościPrzypadek, jakiego widzowie Polsatu nie pamiętają. Rodzina żyła w warunkach uwłaczających ludzkiej godnościCzytaj dalej

- Po bardzo dobrym związku przyszła pora na zmianę. Rzeczywiście, rozstaliśmy się po 13 latach z Blanką, ale nadal utrzymujemy relacje zawodowe, mamy wspólne psy i dużo rzeczy, które musimy wspólnie prowadzić. Takie są zmiany - wyznał Tadeusz Müller i wydaje się, że mężczyzna pogodził się z odejściem uczucia, które łączyło parę przed laty. Jego wypowiedź jest bardzo wyważona i pozbawiona wręcz jakiegokolwiek ładunku emocjonalnego. Ustalenia dziennikarzy, co do tego, co stało się po rozstaniu, mogą zaskoczyć. Syn Magdy Gessler ewidentnie nie należy do osób, które mocno przeżywają rozstania, nawet w momencie tak długiego stażu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Kilka miesięcy w areszcie za złamanie kwarantanny. Mieszkanka Torunia przebywa tam od maja
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Kucharz szybko znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety

Magda Gessler często podkreśla, że przez to, iż wychowywała się głównie poza granicami państwa, szczególnie w krajach Ameryki Południowej i we Włoszech, jest nieco bardziej temperamentna i kochliwa niż zwykły Kowalski. Tezę tę starała się udowodnić, chociażby w niezwykle oryginalnym programie kulinarnym emitowanym przez TVN Style, gdzie radziła rodakom, jak gotować, tak by wykorzystać naturalne dobroci zawarte w afrodyzjakach. Słysząc doniesienia na temat szybkiego pocieszenia się po miłosnym zawodzie swojego syna, zapewne jest dumna, że nauka nie poszła w las. Ponoć nową wybranką Tadeusza Müllera jest osoba pracująca z Jessiką Mercedes. Blogerką i bizneswoman tworzącą markę Veclaim, borykającą się ostatnio z kryzysem wizerunkowym, po tym, jak klientki odkryły metki taniej firmy przykryte metkami sygnowanymi przez Jessikę Mercedes. Tadeusz Müller potwierdził te informacje, jednak nie ukrywa, że niezbyt interesuje się tym, czym w firmie blogerki zajmuje się jego nowa ukochana.

- Nie wiem, jakie ma zadania. Nie wiem, czym się zajmuje w tej firmie - wyznał szczerze syn Magdy Gessler. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć parze wszystkiego dobrego i powodzenia w pielęgnowaniu uczucia.

Magda Gessler

Źródło: Instagram.com/@tadeusz_muller

Źródło: Pudelek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Setki tysięcy Polaków ze zmniejszoną emeryturą. Fatalne konsekwencje nie do uniknięcia
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News