Magda Gessler "Kuchenne rewolucje" "MasterChef". (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Sierpnia 2020

Magda Gessler przeszła straszne chwile. Opowiada, co ją spotkało, zwyczajnie przykre

Magda Gessler prowadzi "Kuchenne rewolucje" i "MasterChefa". Restauratorka po latach postanowiła opowiedzieć o tragedii, jaka spotkała ją w przeszłości. Ujawniła, że miała w planach aż trójkę dzieci. "Codziennie czułam, jak się rusza, jak się tuli we mnie. Umierałam ze strachu".

Każdy z nas zna Magdę Gessler z jej osiągnięć zawodowych oraz występów medialnych. Restauratorka stroni jednak od rozmów na temat swojego życia prywatnego. Przeważnie opowiada jedynie o powierzchownych wydarzeniach lub miłych wspomnieniach. Okazało się, że prowadząca "Kuchennych rewolucji" i "MasterChefa" przechodziła przez ciężkie chwile. Dramat artystki najlepiej zrozumieją matki i kobiety. Macierzyństwo oraz chęć posiadania potomstwa przyniosło restauratorce nie tylko radość, ale też traumę.

Skandaliczny spot TVP oburzył nauczycieli z całej Polski. Przedstawia wizję szkoły i utopii, która nigdy nie istniałaSkandaliczny spot TVP oburzył nauczycieli z całej Polski. Przedstawia wizję szkoły i utopii, która nigdy nie istniałaCzytaj dalej

Magda Gessler prowadzi "Kuchenne rewolucje" i "MasterChefa". Ujawniła, co przechodziła w przeszłości

Przypomnijmy, że już w najbliższej przyszłości Magda Gessler będzie musiała odnaleźć się w nowej roli. Jej córka Lara Gessler jest w zaawansowanej ciąży. Wspólnie ze swoim partnerem uszcześliwili mistrzynię kuchni. Bycie babcią stanowi nie lada wyzwanie. Sprawowanie opieki nad małym człowiekiem może przynieść jednak wiele pięknych i niezapomnianych chwil. W ostatnim czasie przypomniano o przykrych wydarzeniach, jakie rozegrały się w życiu artystki. 

Cezary Żak komentuje kwestię swojego rozwodu i kryzysu małżeńskiego. Ogromne zaskoczenie dla wszystkichCezary Żak komentuje kwestię swojego rozwodu i kryzysu małżeńskiego. Ogromne zaskoczenie dla wszystkichCzytaj dalej

Prowadząca "Kuchennych Rewolucji" i "MasterChefa" opowiedziała o wydarzeniach, jakie miały miejsce w Madrycie. Krytyczka kulinarna spędziła tam wiele lat swojego życia. Wspólnie z byłym już mężem spodziewali się dziecka. Niestety, w szóstym miesiącu ciąży artystka otrzymała okropną wiadomość. Okazało się, że ciąża stanowiła zagrożenie dla jej życia.  - Zaczęło się ratowanie dziecka. Kobiecie w takiej sytuacji grozi zakażenie i śmierć. O życie dziecka cały czas toczyła się walka. Codziennie czułam, jak się rusza, jak się tuli we mnie. Umierałam ze strachu. Bałam się, że osierocę rocznego Tadeusza - zwierzyła się Magda Gessler dla tygodnika "Dobre Chwile". Mała Ania była wcześniakiem, którego nie udało się uratować.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Fatalne wieści o Szumowskim. Nikt nie miał pojęcia co dzieje się za zamkniętymi drzwiami
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Prawdziwy skarb na kółkach odnaleziony w Polsce. Warty fortunę Mercedes poraża bogactwem

Magda Gessler prowadzi "Kuchenne rewolucje" i "MasterChefa" z niezwykłą pasją oraz zaangażowaniem. Regularnie możemy też obserwować jej poczynania w mediach społecznościowych. Restauratorka regularnie przekazuje swoim fanom pozytywną energię. Jest też promotorką polskiej kultury oraz tradycyjnej kuchni. Nie boi się również przełamywania tematów tabu. Polki i Polacy kochają ją za jej silny charakter połączony z wrażliwym, ciepłym i dobrym sercem. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Klamka zapadła, minister edukacji podjął decyzję. Chodzi o przesunięcie roku szkolnego
  2. Kontrowersyjne tweety. Sprawdzamy, czy pochodzą od Kai Godek
  3. Łukasz Szumowski otwarcie o swojej prywatności. "Przytyłem 10 kilogramów"
  4. "Mówi pan rzeczy obsceniczne". Korwin-Mikke na antenie Polsatu wyprowadził dziennikarkę z równowagi
  5. Jarosław Jakimowicz uważa, że jego krytycy są zatrudnieni. Doszukuje się spisku, bo program TVP nie przypadł wszystkim do gustu?
  6. W środę wchodzi w życie kolejny zakaz. Czy tysiące Polaków może zostać uwięzionych?

Źródło: [Dobre Chwile/Super Express]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!