Magda Gessler opowiedziała wzruszające historie o swojej rodzinie.. Wikimedia/Serecki
Źródło: Wikimedia/Serecki
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 18 Listopada 2020

Magda Gessler podzieliła się bardzo prywatną, poruszającą historią. "Nie mogłam być przytulona przez moją mamę rok od urodzenia"

Magda Gessler niedawno została babcią. W związku z tym postanowiła podzielić się ze światem informacjami o nowej roli, w jakiej się znalazła, ale również opowiedzieć więcej o swojej rodzinie. Jak się okazało, w jej historii pojawiły się wzruszające i przykre momenty. Jeden z nich dotyczył mamy restauratorki.

- Nie mogłam być przytulona przez moją mamę rok od urodzenia i widziała mnie tylko za szybą - wyznała.

Sławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczećSławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczećCzytaj dalej

Magda Gessler opowiada o swojej rodzinie

Magda Gessler od pewnego czasu jest już babcią - jej córka Lara urodziła dziewczynkę i nadała jej imię Nena. Jak się okazuje, wnuczka szybko stała się ulubienicą babci. Restauratorka z miłością opowiadała o najmłodszej członkini rodziny w dzisiejszym "Dzień dobry TVN".

- Ona pojawiła się w moim sercu, w mojej koncepcji życia, natomiast ja jeszcze jej nie przytuliłam, ponieważ Lara ją bardzo chroni. Widziałyśmy się przed klatką schodową na spacerze. Tak jak wzruszyłam się, kiedy urodziły się moje dzieci, to moje wzruszenie, kiedy zobaczyłam Nenę, było jakieś nieskończone. Dlatego, że to jakaś kontynuacja, z mojej córeczki wyszła druga córeczka i to jest tak wzruszające, że kompletnie mnie zamurowało i zmieniłam stosunek do całej istoty życia - powiedziała Gessler.

Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" nie kryła wzruszenia, opowiadając o wnuczce.

- Mam łzy w oczach, bo dla mnie zobaczenie jej było nieprawdopodobne. Ona jest tak bardzo do Lary podobna, taka drobniutka jak ona. Ma włosy Piotra, kręcone (...). Nigdy o tym nie marzyłam, nigdy to nie był mój plan. W ogóle ja nie lubię planować takich rzeczy, boję się, że jak ktoś sobie coś zaplanuje, to to potem nie wyjdzie. To była ogromna niespodzianka - mówiła.

Z podziwem wypowiadała się również o swojej córce, która teraz po raz pierwszy znalazła się w roli matki.

- Lara jest chyba najlepszą matką na świecie. Ma wszystko tak poukładane, robi to tak naturalnie i jest taką mamą stuprocentową. Ona ją bardzo chroni, nigdzie nie wychodzi, chodzą tylko na spacery przed południem, kiedy nie ma ludzi. Z Piotrem też nie rozstają się non stop - opowiadała z czułością Magda Gessler.

- Jedynej rzeczy, której nie zrobię, to nie będę wtrącać się w wychowywanie mojej wnuczki. Będę kochać ją nad życie. Lara jest na tyle uporządkowaną kobietą, zresztą ja jej specjalnie nie wychowywałam i wyszło jak wyszło. Gdybym ja siedziała jej nad głową, byłaby koszmarna - dodała, komentując tym samym sprawę dotyczącą opieki nad wnuczką.

Uwaga, wszyscy klienci banku Millennium powinni wiedzieć. Szykują się utrudnieniaUwaga, wszyscy klienci banku Millennium powinni wiedzieć. Szykują się utrudnieniaCzytaj dalej

Gessler powiedziała również, jaki prezent podarowała malutkiej wnuczce z okazji narodzin.

- W Hiszpanii daje się malusieńką bransoletkę z imieniem i datą urodzenia dziewczynki i Nena już taką ma.

Przykre narodziny Magdy Gessler. Mama nie mogła jej dotknąć

W związku z opowieściami o narodzinach wnuczki, Gessler postanowiła przybliżyć historię swoich narodzin. Jak się okazało, było to niewyobrażalnie przykre doświadczenie. Mama nie mogła jej nawet dotknąć.

- Dziadkowie mnie wychowywali, ponieważ moja mama miała gruźlicę, kiedy mnie rodziła. Nie mogłam być przytulona przez moją mamę rok od urodzenia i widziała mnie tylko za szybą. Moja babcia była moją mamą. To było bardzo ważne i też bardzo mimo wszystko destrukcyjne dla relacji matka-córka. Matka musi karmić dziecko, musi je poczuć - cudownie jeśli urodzi je naturalnie, a nie cesarką mimo zmiany figury i różnych innych bólów. Lara jest za porodem naturalnym. Ja w jej koncepcji bardzo dobrze to rozumiałam, ja takiej szansy nie miałam. Może raz, w tragicznej okoliczności się to zdarzyło, kiedy dziecko żyło tylko tydzień po prawdziwym urodzeniu, bo było wcześniakiem - opowiadała z żalem.

Gessler urodziła się w 1953 roku w Komorowie. Jej mama w momencie narodzin restauratorki miała zaledwie 18 lat.

- Dziadkowie byli dla mnie największą ilością miłości, jaką dostałam w życiu i to jest bardzo ważne. Potem przejęła to mama, ale to już było inaczej, już mój brat wychował się z mamą, aż dostał tej miłości za dużo. Dziadek potrafił robić mi zabawki na choinkę. A to wszystko będzie w mojej biografii, która się piszę. Myślę, że w przyszłym roku będzie - wyznała.

Magda Gessler rzadko opowiada o swojej mamie. Krótki fragment można było przeczytać w książce "Autobiografia apetyczna".

W kolejkach do Biedronki ustawią się tłumy. Rozdają produkty za darmo, znamy warunkiW kolejkach do Biedronki ustawią się tłumy. Rozdają produkty za darmo, znamy warunkiCzytaj dalej

- Mama miała obsesję na punkcie figury. Byłam szczupłą nastolatką, ale ona uważała, że powinnam jeszcze schudnąć. Ciągle o tym mówiła, aż w końcu zaproponowała, że za każdy zrzucony przeze mnie kilogram zapłaci mi tyle, co w sklepie mięsnym za kilogram świeżej cielęciny.

Jakiś czas temu Gessler zamieściła posta ze zdjęciem swojej mamy i krótkim wpisem:

- Moja miłość. Moja mama. Olga Ikonowicz. Ona dawała mi całe bezpieczeństwo świata, mądrość, smak, gust, dobre maniery, miłość. To ona mówiła mi na pocieszenie, że po burzy wychodzi słońce. Brak mi jej szalenie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nieludzkie zachowanie, zapakowała w worek kocią rodzinę. Jest poszukiwana
2. Dopiero co przyznali mu miliony dotacji. Teraz okazuje się, że jeden z sukcesów Bayer Full jest tylko mitem
3. Kilkadziesiąt tysięcy osób podpisało petycję o odwołanie Czarnka. Ludzie mają dość

źródło: [plejada.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odważne słowa Ministra Zdrowia. Nie wszyscy specjaliści się z nimi zgadzają
  2. Nie mieści się w głowie co woda ogórkowa robi z organizmem. Pijesz ją?
  3. Czy powstanie komisja śledcza ws. nagrań Romana Giertycha? Znaczący komentarz Radosława Fogiela, wicerzecznika PiS
  4. Jurek Owsiak odniósł się do podłych słów lidera Bayer Full, uniżających zespołowi Kult. Wydarzyło się coś niesamowitego, historyczny moment
  5. Dramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodny
  6. Nie żyje Andrzej Wawrzyniak. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę, odeszła legenda, tysiące Polaków słyszało o jego podróżach
  7. Lego Masters okazało się wielkim sukcesem TVN. Odcinek zgromadził mnóstwo widzów, program uczy i bawi