Kryjówka podejrzanego. twitter.com/DailyMirror, kryjówka podejrzanegoŹródło: twitter.com/DailyMirror, kryjówka podejrzanego
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 29 Czerwca 2020

Odnaleziono pendrive`y z tysiącami zdjęć i nagrań. Ich treść mrozi krew w żyłach, może dojść do przełomu w głośnej sprawie

Madeleine McCann zaginęła 13 lat temu. 3-latka zniknęła podczas wakacji z pokoju hotelowego. Apele rodziców i poszukiwania służb nie dawały żadnych rezultatów, dziewczynka dosłownie zniknęła bez śladu. Po latach doszło w końcu do przełomu w tej sprawie? Jak wynika z informacji, do których dotarli australijscy dziennikarze, niemieccy śledczy odnaleźli pendrive'y, a na nich przerażające, ale być może przełomowe odkrycia.

Dziennikarze australijskiego programu "60 minutes" dotarli do informacji, które być może doprowadzą do przełomu w sprawie zaginięcia przed laty małej Madeleine McCann. Jak wynika z uzykanych infotmacji, niemieccy śledczy odnaleźli nośniki w postaci pendrive-ów. Ich zawartości to ponad 8 tys. zdjęć i nagrań. Zostały one ukryte przez podejrzanego o uprowadzenie i morderstwo dziewczynki, Christiana B. O sprawie informuje Polsat News.

Gdzie była Kinga Duda podczas wyborów prezydenckich? Prawda dla wielu może być zaskakująca, niebywałeGdzie była Kinga Duda podczas wyborów prezydenckich? Prawda dla wielu może być zaskakująca, niebywałeCzytaj dalej

Madeleine McCann zaginęła 13 lat temu. Po latach doszło do przełomu w tej sprawie?

Madeleine McCann zaginęła dokładnie 3 maja 2007 roku podczas wakacji rodzinnych w portugalskiej miejscowości Praia da Luz. Dziewczynka zniknęła z pokoju w apartamencie, podczas gdy jej rodzice w tym czasie byli ze znajomymi w restauracji, znajdującej się na terenie kompleksu. Dziewczynka została porwana i zniknęła bez śladu. Rozpoczął się dramat rodziców i dziecka. Do dziś nie doszło to efektywnego i oficjalnego przełomu w tej sprawie. Jednak na przestrzeni ostatnich miesięcy i tygodni doszło do wielu nowych i być może przełomowych odkryć w tej sprawie, opisywanych regularnie przez media na całym świecie.

Jak ujawniają australijscy dziennikarze, wśród części zdjęć i nagrań z odkrytych nośników należących do Christiana B., są te o charakterze pedofilskim, z widocznymi dokonaniami takowych przestępstw przez podejrzanego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
2. Wicepremier podała datę: 2 lipca. Może być przełom w polskiej turystyce

Niemieccy śledczy twierdzą, że przełom już nastąpił i miało do tego dojść w ostatnich tygodniach. Podkreślają, że mają mocne dowody w tej sprawie, jednak wciąż zbyt wiele nie mogą ujawniać i dla dobra śledztwa wszystko jest trzymane w tajemnicy. Niemieckie służby mają niemalże pewność, iż uprowadzenia 3-latki dokonał 43-letni Christian B. Prokurator jest także pewny, że dziewczynka nie żyje.

- Mamy mocne dowody na to, że Madeleine McCann nie żyje, a mordercą jest nasz główny podejrzany - przekazał niedawno prokurator Hans Wolters z Brunszwiku, zajmujący się sprawą zaginięcia Madeleine McCann, cytowany przez Polsat News. Informacje o domniemanej śmierci dziewczynki przekazał jej rodzicom, jednak także bez przedstawienia im żadnych konkretnych dowodów. Ciało dziecka do tej pory nie zostało odnalezione.

W wyniku trawającego śledztwa pojawiły się także ważne tropy i być może dowody w tej sprawie. Śledczy na terenie jednej z opuszczonych fabryk skrzynek, która należy do Christiana B., odnaleźli bowiem zakopane kości psa. Pod nimi znajdowały się ukryte nośniki danych USB - pendrive'y ze zdjęciami i nagraniami z dziecięcą pornografią, należącą być może do samego Christiana B.

- W tym momencie nie wolno komentować mi tej sprawy. Nie mogę więc jasno określić, czy na nośnikach było, czy nie było zdjęć dziewczynki - powiedział australijskim dziennikarzom prokurator zajmujący się sprawą, do którego dotarli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?
  2. Duża akcja CBŚP w Warszawie. Pościg, ogromny huk, uszkodzone samochody. Co tam się stało?
  3. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
  4. Pierwsza dama mogła się bardziej postarać? Czy trzy słowa są wystarczającym komentarzu po kilku latach milczenia?
  5. Stanisław Żółtek znów odpłynął? Powiedział kilka zaskakujących słów, których nikt się nie spodziewał
  6. MSWiA pracuje nad nowym mandatem. 5 mln Polaków może zostać ukaranych wysoką kwotą

Źródło: Polsat News

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News